Absolventská prax (v zmysle zákonných podmienok) (administratíva)

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných absolventov SŠ evidovaných na UPSVaR (min.3 mesiace) v Košiciach na absolventskú prax v oblasti administratívnych služieb. Vašou náplňou práce bude:
- administratívne činnosti
- spracovávanie údajov v databáze
- vybavovanie korešpondencie
- vyhľadávanie údajov
- štatistiky/reporting
- práca s archívom

Požiadavky

- vzdelanie - stredoškolské s maturitou
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft PowerPoint - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý
- Internet (e-mail, www) - pokročilý

Kompetencie:
- Schopnosť pracovať v tíme
- Pružnosť
- Plánovanie a organizácia práce
- Riešenie problémov
- Tvorivý prístup
- Komunikatívnosť

Iné výhody

- získanie praktických skúseností pre čerstvých absolventov
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
- možnosti osobnostného rozvoja

Ponúkame: - 8 pracovných miest na absolventskú prax - asistent - registratúrne stredisko

Podmienky

- Ukončené stredoškolské vzdelanie - podmienkou
- Uchádzač musí byť vedený v evidencii ako uchádzač o voľné pracovné miesto na UPSVaR v Košiciach minimálne 3 mesiace
Absolventstká prax sa riadi podľa § 51 zákona č. 5/2004 Z.z.o služ.zamest.

Kontakt

ID: 1821931  Dátum zverejnenia: 2.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.