Čašník - telom aj dušou kávičkár

VV REGNUM, s.r.o.

Miesto práce
Hypermarket Tesco, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Bude upresnené počas osobného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kávičku? Káva je v takmer všetkých krajinách sveta najobľúbenejším horúcim nápojom, a to nielen kvôli svojim povzbudzujúcim účinkom a pozitívne pôsobiacemu zloženiu...
Naše kaviarne sme pomenovali po pocite, ktorý Vám preletí hlavou v okamihu, ako zacítite vônu kávy... Aj vy ju máte radi ako my?

Pridajte sa k nám - hľadáme KÁVIČKÁROV ktorí:
- sa pri obsluhovaní zákazníkov usmievajú a majú dobrú náladu
- považujú čistotu v kaviarni za rovnako dôležitú, ako čistotu u seba doma
- veria, že zákazník sa vráti, ak dostal dobrý servis
- neboja sa smiať, pracovať a zlepšovať naše "Kavičky" kaviarne
- majú pod kontrolou "cash"

- fixný plat je super - ozvite sa a určite nám dáte za pravdu :)
- sme spoločnosť s tradíciou, hľadáme zamestnancov, nie "výpomoc"
- samozrejmosťou je pracovný pomer a všetky nároky z neho vyplývajúce
- "Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva" - sme spravodliví, trpezliví, tolerantní, ale uctievame zásadu "náš zákazník, náš pán"
- promo akcie a testovačky, ktorých ste súčasťou
- super kolektív
- príjemné a stýlové pracovné prostredia našich kaviarní

Príležitosť pre pracovitých kávičkárov, ktorí snívali o vlastnej kaviarni :).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, barman,

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš KÁVIČKÁR nemusí byť vyučený, ale musí mať tento job rád a musí ho baviť..

Dobrými predpokladmi sú:
- komunikatívnosť
- pamäť, praktické myslenie, sebaovládanie, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), sebaistota
- ak ste už niekde "čašníkovali", je to plus, ale nie podmienka

Prevádzkujeme sieť kaviarní pod názvom...Kávičku? Máme skúsenosti, máme svoju prácu radi a hľadáme posily.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VV REGNUM
Cigerska 1833/24
929 01 Dunajska Streda

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2056603   Dátum zverejnenia: 21.9.2016