Udržbár - elektromechanik

VÚSAPL, a.s.

Miesto práce
Novozámocká 179, 949 05 Nitra 5, okres Nitra
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádzková údržba, opravy elektrických a elektronických riadiacich,
regulačných systémov plastikárskych a obrábacích strojov
- opravy laboratórnej techniky

- dobré platové podmienky
- príspevok na DDS

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie - odbor elektrikár, elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 22 min nad 1 000 V
- elektromechanik podľa vyhlášky č. 508 / 2009 z.z.
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie elektro a hydraulika
- znalosť v oblasti vstrekovacích a vytlačovacích strojov výhodou
- schopnosť samostatne analyzovať a riešiť problémy
- ochota zdokonaľovať svoju zručnosť a učiť sa novým veciam

Výroba výrobkov z plastov, skúšobníctvo a výskum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1863698  Dátum zverejnenia: 10.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou