Obchodný manažér

Elkem Carbon Slovakia, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 12, Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
fixná mzda + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj výrobkovej produkcie a služieb spoločnosti na zahraničných trhoch /najmä EU a Balkán/
- Rozvíjanie novej predajnej siete
- Rozvoj predaja nových a inovovaných výrobkov a s tým súvisiaci marketing a logistika
- Spolupráca pri riešení nákupu vstupných surovín
- Spolupráca pri tvorbe obchodno - finančných plánov spoločnosti
- Spolupráca pri napĺňaní vízie a stratégie spoločnosti
- Zastupovanie obchodného riaditeľa spoločnosti

Práca v prosperujúcej spoločnosti, možnosť sebarealizácie a neustáleho zlepšovania, možnosť kariérneho rastu, benefity podľa kolektívnej zmluvy /nad rámec ZP/, ďalšie benefity podľa dohody.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite poštou alebo e- mailom žiadosť o prijatie do zamestnania na adresu :
DELTA Consult, a.s.
Paulínska 24
917 01 Trnava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hutníctvo, chémia, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Práca obchodného manažéra je v tejto oblasti náročná. Vyžaduje si veľmi vysoké pracovné nasadenie a výraznú osobnosť. Ide o prácu, ktorá potrebuje tímového hráča. Pracovná pozícia poskytuje výzvu a je vhodná pre tých, ktorí sa chcú presadiť a zvládať výzvy spojené s rastom obchodu.

Organizačné aj koordinačné schopnosti, ambicióznosť, zodpovednosť, tvorivosť, húževnatosť, schopnosť pracovať v tíme a pre tím, lojálnosť, ochota vzdelávať sa, ochota cestovať /aj letecky/. Asertivita a vyjednávacia zručnosť.

Spoločnosť Elkem Carbon Slovakia, a.s. patrí, ako súčasť medzinárodnej skupiny Elkem Carbon SA, medzi celosvetových lídrov v oblasti výroby rôznych druhov uhlíkových materiálov a hmôt. Výrobný program spoločnosti je zameraný predovšetkým pre špeciálne aplikácie v oblasti hutníctva, oceliarenstva, výroby ferozliatin či chemického priemyslu.
Vďaka svojmu unikátnemu produktovému portfóliu a službám technickej podpory je spoločnosť aktívna nielen v krajinách EÚ a Balkánu, ale aj Severnej a Južnej Amerike či Afrike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2246647  Dátum zverejnenia: 24.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná mzda + provízie