Operátor výroby uhlíkových materiálov

Elkem Carbon Slovakia, a.s.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.10.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

operátor výroby uhlíkových materiálov - nepretržitá prevádzka, viazanie bremien, obsluha motor.vozíkov, žeriava a ďaľších strojných zariadení

mzda podľa Kolektívnej zmluvy, 13. a 14. plat, sociálny a zdravotný program,

Informácie o výberovom konaní

Vybratí uchádzači budú pozvaní na pohovor v mesiaci október

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hutnícke, strojnícke, chemické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

oprávnenia: obsluha plynových zariadení typu A, obsluha žeriava, vizač bremien, vodič motor. vozíka nie sú podmienkou, zaškolíme

Spoločnosť Elkem Carbon Slovakia, a.s. patrí, ako súčasť medzinárodnej skupiny Elkem Carbon SA, medzi celosvetových lídrov v oblasti výroby rôznych druhov uhlíkových materiálov a hmôt. Výrobný program spoločnosti je zameraný predovšetkým pre špeciálne aplikácie v oblasti hutníctva, oceliarenstva, výroby ferozliatin či chemického priemyslu.
Vďaka svojmu unikátnemu produktovému portfóliu a službám technickej podpory je spoločnosť aktívna nielen v krajinách EÚ a Balkánu, ale aj Severnej a Južnej Amerike či Afrike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1849482  Dátum zverejnenia: 28.8.2014