Programátor PLC/ aplikačný inžinier, automatizačný inžinier/

VUKOV EXTRA, akciová spoločnosť

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme praktického, technicky založeného kandidáta pre oblasť priemyselnej automatizácie s praktickými skúsenosťami pri programovaní riadiacich systémov pre našu spoločnosť, ktorá sa zaoberá zákazkovou výrobou v oblasti priemyselnej automatizácie jednoúčelových manipulátorov, robotických centier a dopravníkových systémov. Ak máte o takúto pracovnú ponuku záujem, kontaktujte nás. Tešíme sa na spoluprácu.
Náplň práce:
-spracovanie nákladov z hľadiska programového vybavenia navrhovaného riešenia
-spolupráca s elektrokonštruktérom pri špecifikovaní hardvérového vybavenia zariadenia
-spracovanie cenových ponúk od dodávateľov pre nakupované komponenty
-účasť na riešiteľských a koncepčných poradách na spracovanie cenovej ponuky
-tvorba programového vybavenia/ úprava existujúceho/ na ovládanie navrhovaného zariadenia s dôrazom na optimalizáciu a bezpečnosť
-tvorba softvéru pre priemyselné roboty
-zodpovednosť za vývoj riadiacich a vizuálnych častí navrhovaného zariadenia do prevádzky
-výkon oživenia programového vybavenia a autorský dozor pri interných a externých skúškach
-vypracovanie sprievodnej dokumentácie a návodov na použitie pre navrhované zariadenie
-spracovanie analýzy rizík FMEA
-konzultácie ohľadom funkcie navrhovaného riešenia s elektrokonštruktérom a strojnými konštruktérmi-účasť na oponentských konaniach a riešiteľských poradách v rámci projektu
-zabezpečenie záručného a pozáručného servisu aplikovaných zariadení

III.dôchodkový pilier/doplnkové dôchodkové poistenie/,
sociálny program,
príspevok pri narodení dieťaťa,
možnosť vzdelávania a odborného rastu,
stravovanie v areáli firmy

Žiadosti so životopisom a uvedeným súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona 122/2013 Z.z. zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie požadovaných písomností a za záujem pracovať v spoločnosti. Po vnútornom výbere na základe zaslaných údajov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na zamestnanca.
Nami vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

prax v odbore programovania PLC systémov v prostredí Siemens a STEP 7
skúsenosti s programovaním robotov -výhoda ,
odb.spôsobilosť v elektrotechnike-platné osvedčenie,
znalosť AutoCad alebo E-plan - výhoda,
znalosť Aj, resp. Nj .- výhoda,
zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť, časová flexibilita,ochota cestovať,
ochota vzdelávať sa
zmysel pre dochvíľnosť, plnenie termínov, zmysel pre detail
skúsenosti z iných technických disciplín, najmä strojárstva, umožňujúce komplexné riešenie problémov

Firma s dlhoročnou tradíciou vývoja a výroby priemyselných robotov a manipulátorov sa dlhodobo orientuje na zákazkový vývoj a výrobu jednoúčelových strojov a zariadení,dopravníkov, manipulátorov a zariadení manipulačnej techniky.
Poskytuje riešenia pre zefektívnenie výroby , zníženie priebežných časov výroby, zníženie podielu ľudskej práce v zdraviu škodlivom prostredí, úplnú alebo čiastočnú automatizáciu výrobného procesu/softvér + hardvér/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 618840  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou