Strojárenský robotník v deliarni materiálu

VUKOV EXTRA, akciová spoločnosť

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Delenie materiálu elektrickou pílkou podľa výkresovej dokumentácie
-Možnosť rezania plechov-pálením na CNC pal.stroji Easy
Cut 6001/kyslík -acetylén, plazma/ podľa operatívneho plánu výroby

Platové podmienky - dohodou
III.dôchodkový pilier
Stravovanie v areáli spoločnosti
Sociálny program
Odmeny pri životných a pracovných jubileách

Žiadosti so životopisom a uvedeným súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zák.123/2013 Z.z. zasielajte na e-mailovú adresu:[email protected], tel.č. 7710358/277,0911604933.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie požadovaných písomností. Po vnútornom výbere na základe uvedených údajov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na zamestnanca.
Nami vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

2

Potrebná znalosť čítania výkresovej dokumentácie
a znalosť strojárskych materiálov
Oprávnenie na VZV -výhoda
Prípadne:
Ovládanie PC, Windows - bežný užívateľ
Prax v pálení, oprávnenie na pálenie/D-G2, D-E4/

Firma s dlhoročnou tradíciou vývoja a výroby priemyselných robotov a manipulátorov sa dlhodobo orientuje na zákazkový vývoj a výrobu jednoúčelových strojov a zariadení,dopravníkov, manipulátorov a zariadení manipulačnej techniky.
Poskytuje riešenia pre zefektívnenie výroby , zníženie priebežných časov výroby, zníženie podielu ľudskej práce v zdraviu škodlivom prostredí, úplnú alebo čiastočnú automatizáciu výrobného procesu/softvér + hardvér/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 529721  Dátum zverejnenia: 15.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou