Vedúci technický kontrolór

VUKOV EXTRA, akciová spoločnosť

Miesto práce
Volgogradská 13/A, 080 01 Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie kvalitatívnej úrovne vstupov, procesov a výstupov
- plánovanie kvality, analýza vývoja kvality a kontrola plnenia stanovených cieľov kvality
-zabezpečenie rokovania s externými organizáciami v súvislosti s kvalitou
-vykonávanie auditov dodávateľov
-koordinácia styku so štátnou skúšobňou a kontrola záverov a rozhodnutí schvaľovacích konaní
-stanovenie spôsobov hodnotenia kvality, preberacích podmienok, postupov a výstupov
-koordinácia činností pri zabezpečovaní uplatňovania noriem príslušnými užívateľmi, vrátane kontroly a dozoru
-vystavovanie prehlásení o zhode
-vyhodnocovanie ekonomických strát a nekvality
-riešenie reklamácií

-III.dôchodkový pilier
-sociálny program/životné a pracovné jubileá, príspevok pri narodení dieťaťa/
-stravovanie v areáli spoločnosti
-motivačné mzdové ohodnotenie
-zamestnanecké výhody
-podpora vzdelávania
-mobilný telefón

Žiadosti so životopisom a uvedeným súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č.123/2013 Z.z. zasielajte na e-mailovú adresu:[email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie požadovaných písomností.
Po vnútornom výbere na základe uvedených údajov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na zamestnanca.
Nami vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-prax v strojárskej výrobe min. 10 rokov - podmienka
-komunikačné schopnosti
-tvorivosť myslenia, tímová práca, odolnosť voči stresu,proaktívny prístup
-kultivovanosť vystupovania
-znalosť NJ, príp. AJ- výhoda
-zodpovednosť, flexibilita, schopnosť riešiť problémy
-vyškolený auditor , resp.manažér kvality podľa normy ISO 9001:2008 - výhoda
-vizuálna kontrola zvarov/oprávnenie/ - výhoda
-práca nie je vhodná pre absolventa

Firma s dlhoročnou tradíciou vývoja a výroby priemyselných robotov a manipulátorov sa dlhodobo orientuje na zákazkový vývoj a výrobu jednoúčelových strojov a zariadení,dopravníkov, manipulátorov a zariadení manipulačnej techniky.
Poskytuje riešenia pre zefektívnenie výroby , zníženie priebežných časov výroby, zníženie podielu ľudskej práce v zdraviu škodlivom prostredí, úplnú alebo čiastočnú automatizáciu výrobného procesu/softvér + hardvér/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1264567  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou