Pracovník technického úseku a údržby

VSK PRO-ZEO, s. r. o.

VSK PRO-ZEO, s.r.o. Južná trieda 125, 040 01 Košice, prevádzka Lom Kučín, 094 21 Nižný Hrabovec, okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
na základe dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Samostatné vedenie technického úseku z technického, obchodného a personálneho hľadiska
-Riadenie, organizovanie a koordinovanie prác údržby
-Riadenie, organizovanie a koordinovanie prác zavádzania nových technológii, obnovy zariadení, presadzovanie inovacií
-Dodržiavanie a uplatňovanie technologických postupov, kontrolných zoznamov a formulárov v súlade so systémom manažérstva kvality v príslušnom rozsahu úloh
-Spravovanie dát a výmerov ako podklad pre kalkuláciu a realizáciu
-Príprava zoznamov potrebného materiálu, zariadení, personálu a subdodávateľov
-Príprava plánov obnovy zariadení a plánov údržby
-Príprava prác
-Dohľad nad dodržiavaním vymedzených hodín, použitím materiálu a nasadením subdodávateľov, uplatnenie platnej legislatívy
-Organizácia vystavovania faktúr
-Dohľad nad vedením evidencie, záznamu hodín, zoznamov zariadení atď.
-Vypracovanie ponúk na potrebné práce
-Preberanie dodávok subdodávateľov
-Vedenie korešpondencie v súvislosti so zákazkami a dodávateľmi
-Kontrola faktúr dodávateľov a subdodávateľov
-Prijímanie opatrení na zlepšenie efektívnosti výroby
-Vybavovanie reklamácií súvisiacich s vykonávaním činnosti údržby
-Ďalšie úlohy stanovené nadriadenými a vedením spoločnosti.
-Pravidelné a včasné informovanie nadriadených o postupe prác, údržby
-Spolupráca s výrobným úsekom

- práca v úspešnej spoločnosti v tíme skvelých ľudí
- finančná motivácia zamestnancov závislá od kvantity a kvality práce
- dobré sociálne podmienky
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a odborného rastu
- možnosť vlastnej sebarealizácie

Informácie o výberovom konaní

Prax na pozícii/v oblasti:
práca na technickom úseku, údržba zariadení, projektovanie opráv a obnovy zariadení a technologických uzlov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a kreativita, dobré organizačné a riadiace schopnosti
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, flexibilita, dôslednosť
- samostatný typ, znalosť jazyka výhodou

VSK PRO - ZEO s. r. o. je etablovanou spoločnosťou, ktorá ťaží a spracováva prírodný zeolit (klinoptilolit) na ložisku Kučín, vyrába a predáva zeolitové produkty do zahraničia i na slovenský trh.
Spoločnosť je členom medzinárodnej skupiny VSK MINING GROUP.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2255845  Dátum zverejnenia: 3.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na základe dohody