IT Administrátor OS UNIX - celé Slovensko

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 200 EUR/mesiacFinálna mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov (variabilná zložka). Výsledná výška mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného špecialistu/administrátora OS Unix, ktorý sa pripojí k nášmu dynamickému tímu.

Čo bude Vašou úlohou:

  • Správa OS AIX
  • Správa virtualizačného prostredia pre OS a prideľovanie virtuálnych zdrojov pre OS
  • Správa pripojenia do LAN a SAN infraštruktúry OS AIX / virtualizačnej platformy
  • Komunikácia a aktívna spolupráca s dodávateľmi aplikácií vo veci nasadzovania, optimalizácie, riešení problémov pri upgrade, fixov OS a midleware
  • Monitoring na danej platforme
  • Vedenie prehľadnej systémovej dokumentácie k spravovaným systémom
  • Kooperácia s administrátormi midleware, app vybavenia a ostatných subsystémov

Práca je možná v podstate odkiaľkoľvek - z ktorejkoľvek pobočky VšZP na Slovensku.

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas
  • 3 sick days za rok
  • Až 140€ za rok na rekreáciu (nad rámec zákona)
  • Stravenky aj za dni dovolenky a vianočné sviatky
  • Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
  • Aplikácia UpBalansea s príspevkom od zamestnávateľa
  • Zvýhodnené preplácanie PNky až do výšky 80%
  • Príspevok do III. piliera (doplnkové dôchodkové sporenie) vo výške 5%
  • Príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Čo by Vás ešte mohlo zaujímať?

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu na TPP so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Vami uzatvárame zatiaľ na jeden rok, ale po vzájomnej spokojnosti Vám ju veľmi radi predĺžime.

Na základe Vášho CV, dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Ak Vás nebudeme do 14 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo by Vás malo vystihovať?

  • Skúsenosti s: Konfigurácia, správa OS AIX
  • Praktické skúsenosti s virtualizačnou platformou Power alebo Hyper-V
  • Znalosti OS RedHat, Ubuntu, znalosti SAN komponentov HPE (SAN sw Brocade), práca s diskovými poľami HPE, IBM
  • Prehľad v technológiách  HW ( servre), kontajneroch, kuberneties, Kafka, Spark, ELK, Kibana, Zabbix ...
  • Schopnosť byť flexibilný, čo sa týka plánov a pracovných úloh, vrátane možnej pohotovostnej služby pri nasadzovaniach alebo podpore
  • Zručnosti v skriptovacích prostrediach, jazykoch - Korn-shell,C-shell, Bash, Python atď...
  • Schopnosť pracovať v tíme, komunikatívnosť, organizovanosť
  • Jazykové znalosti:
    • anglický jazyk –  B1, B2
    • nemecký jazyk -  výhodou

Ak ste IT odborníkom s vášňou pre Unixové systémy a hľadáte novú výzvu vo svojej kariére, radi by sme o Vás počuli!

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Žlnková
E-mail: poslať životopis