Analytik / Analytička stratégie nákupu ZS

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 450 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.450 EUR. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O Vás - čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti

  • Príprava stratégie úhradových systémov s cieľom včas prinášať realizovateľné zmeny úhradových systémov, ktoré prispejú k efektívnejšiemu nákupu zdravotnej starostlivosti
  • Komunikácia s úsekmi nákupu a zdravotných činností
  • Rozvojová činnosť v oblasti úhradových systémov zdravotnej starostlivosti v nadväznosti na existujúce zmluvné vzťahy, strategické priority poisťovne, zmeny legislatívy, strategické plány rezortu a priority štátnej zdravotnej politiky
  • Príprava strategických podkladov v oblasti nákupu ZS pre podporu plánovacej činnosti.
  • Sledovanie trendov v úhradových systémoch, povedomie o konkurencii, trhové porovnania.
  • Orientácia v legislatívnej oblasti poskytovania a nákupu zdravotnej starostlivosti.
  • Návrhy na zlepšenie alebo overenie hodnoty za peniaze v oblasti nákupu ZS.
  • Komunikácia s odbornými útvarmi naprieč poisťovňou

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas
  • 3 sick days za rok
  • Až 140€ za rok na rekreáciu (nad rámec zákona)
  • Stravenky aj za dni dovolenky a vianočné sviatky
  • Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
  • Aplikácia UpBalansea s príspevkom od zamestnávateľa
  • Zvýhodnené preplácanie PNky až do výšky 80%
  • Príspevok do III. piliera (doplnkové dôchodkové sporenie) vo výške 5%
  • Príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu sa budeme starostlivo venovať, avšak dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, zdravotníctvo, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zvedavosť
  • Ochota učiť sa
  • Zmysel pre detail a sledovanie súvislostí
  • Vytrvalosť
  • Optimizmus
  • Vyspelé komunikačné zručnosti
  • Odolnosť voči stresu

Iné zručnosti:

  • Skúsenosti z oblasti zdravotníctva v poisťovni alebo na úrovni poskytovateľa ZS, prípadne iné analytické skúsenosti z oblasti zdravotníctva sú výhodou
  • Orientácia v problematike DRG je veľkou výhodou
  • Pochopenie príslušnej legislatívy a schopnosť čítať zmluvy
  • Vzťah k číslam a štatistike, dôslednosť
  • Iné preferované skúsenosti z kontrolingu, cenotvorby sú výhodou

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov