Vzťahový manažér

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelné navštevovanie a budovanie vzťahov s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti (PZS) v rámci kraja
Poznanie svojho portfolia poskytovateľov zdravotnej starostlivosti
Edukácia PZS v stanovených oblastiach podľa požiadaviek spoločnosti
Poskytovanie osobnej a telefonickej a e-mailovej podpory pre PZS,
Identifikovanie príčiny nefunkčnosti, navrhovanie možných riešení, zlepšení, používaných metodík
Usmerňovanie a poskytovanie metodickej podpory PZS
Samostatné riešenie rutinných požiadaviek PZS
Tvorba reportov o svojej činnosti podľa pokynov vedúceho zamestnanca
Participácia s ostatnými odbormi a oddeleniami spoločnosti pri riešení požiadaviek PZS
Proaktívne navrhovanie možných zlepšení vo zverenej oblasti

V prípade, ak máte záujem o vyššie uvedenú pozíciu a spĺňate požadované kritériá, zašlite svoju žiadosť doloženú súhlasom so spracovaním poskytnutých osobných údajov, motivačným listom a štruktúrovaným životopisom na adresu spoločnosti alebo prostredníctvom emailu [email protected]. do 29.06.2018. Kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú požadovanému pracovnému profilu pozveme na ústny pohovor a na základe jeho výsledkov dohodneme ďalší postup.
Pozícia nie je vhodná pre absolventa.
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v prípade, že Vás do 07.07.2018, kedy plánujeme výberové konanie ukončiť, nebudeme kontaktovať, nedostali ste sa do užšieho výberu kandidátov a Vaše materiály budú skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

schopnosť tímovej práce, aktívneho a efektívneho prístupu k riešeniu problémov
proaktívny prístup k plneniu úloh
výborné komunikačné zručnosti (zamestnanci / poskytovatelia zdravotnej starostlivosti )
schopnosť získavať, spracovávať a prezentovať informácie
schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2924704  Dátum zverejnenia: 22.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 Eur