Asistent

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Ondavská 3, 821 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-samostatné vykonávanie a zabezpečovanie rôznorodej odbornej, informačnej, organizačnej a evidenčnej práce odborného útvaru podľa pokynov riaditeľa sekcie alebo ustanovených postupov vrátane kontroly plnenia úloh,
-vybavovanie korešpondencie, vedenie ucelených evidencií, výkazníctva a dokumentácie odborného útvaru s využitím informačného systému, spisová, skartačná činnosť odborného útvaru
-evidencia, organizovanie a kontrola plnenia úloh, vyplývajúcich z uznesení z operatívnych porád vedenia, z predstavenstva spoločnosti a z porád sekcie
-organizovanie porád sekcie, koordinácia predkladania pripravených materiálov, ich následná distribúcia a samostatná príprava záznamov z rokovaní a porád
-organizačné zabezpečenie školení a videokonferencií sekcie
-vykonávanie práce redaktora sekcie v redakčnom systéme WebJET
-spracúvanie prehľadov, výkazov alebo štatistík v zverenej oblasti odbornej pôsobnosti
-práca v informačnom systéme, vyhľadávanie klientov, posudzovanie pošty podľa aktuálnych stavov dokladov vymáhania, výkazov nedoplatkov a pod.
-koordinovanie vybavovania podnetov klientov
-preberanie podnetov a sťažností klientov
-vykonávanie registratúrnej činnosti sekcie

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu a spĺňaní požadovaných kritérií pošlite žiadosť doplnenú

1.súhlasom so spracovaním poskytnutých osobných údajov
2.štruktúrovaným životopisom
3.prezentáciu v powerpointe na ľubovoľnú tému

na adresu:

Všeobecná zdravotná poisťovňa
Generálne riaditeľstvo – Odbor ľudských zdrojov
Mamateyova 17, P.O.BOX 41
850 05 Bratislava 55

alebo mailom na: [email protected]
Informácie na tel. čísle: 0910864322

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•ukončené stredoškolské vzdelanie
•znalosť práce s PC – užívateľská úroveň MS Office (word, excel, powerpoint, outlook), internet
•občianska bezúhonnosť
•výborné komunikačné a organizačné schopnosti, klientska orientácia, samostatnosť, efektívnosť v tímovej práci, prispôsobivosť, odolnosť voči stresu
•jazykové znalosti (anglický jazyk) vítané

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2430437  Dátum zverejnenia: 10.2.2016