Revízny lekár

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexná kontrola a revízia výkazov o poskytnutej zdravotnej starostlivosti a službách súvisiacich s jej poskytovaním (interné revízie) v ambulantnej a ústavnej starostlivosti
• revízno – lekárske kontroly priamo u poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v ambulantnej a ústavnej starostlivosti
• posudzovacia a schvaľovacia činnosť
• riešenie sťažností poistencov
• poradenstvo a konzultácie poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a poistencom

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu a spĺňaní požadovaných kritérií pošlite žiadosť doplnenú
1. súhlasom so spracovaním poskytnutých osobných údajov
2. štrukturovaným životopisom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• ukončené vysokoškolské vzdelanie (lekárska fakulta), špecializácia zo základného odboru
• prax v zdravotníctve minimálne 5 rokov
• bezúhonnosť
• skúsenosti v oblasti revízneho lekárstva sú vítané
• znalosť práce s PC – užívateľská úroveň MS Windows (word, excel), internet, e-mail , výborné komunikačné schopnosti, proklientská orientácia, schopnosť empatia,
• dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, efektívnosť v tímovej práci, prispôsobivosť, odolnosť voči stresu

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1603293  Dátum zverejnenia: 25.9.2014