Vedúci tímu - IT Platby

Miesto práce: Mlynské Nivy 1, Bratislava

Náplň práce

  • Plánovať rozvoj a konsolidáciu prideleného aplikačného portfólia podľa potrieb biznisu s cieľom zníženia prevádzkových nákladov a minimalizácie operačného rizika a zabezpečenia bezporuchovej prevádzky.
  • Riadiť pracovníkov tímu za účelom dosiahnutia efektívneho výkonu činnosti a plnenia stanovených úloh.
  • Na úrovni ISP skupiny analyzovať, plánovať a implementovať skupinové riešenia vo VUB a jej dcérskych spoločnostiach.
  • Spolupracovať s ďalšími rolami, ktoré vykonávajú súvislé činnosti (Demand Management, Release Management, Architektúra, prevádzka, biznis), tak aby bola zaručená nadväznosť činností.

Zodpovednosti:
  • riadiť vývoj požiadaviek v pridelených aplikačných doménach v celom životnom cykle vývoja
  • optimalizovať fungovanie pridelených aplikácií za účelom šetrenia nákladov a zjednodušenia architektúry
  • organizovať a poskytovať tretiu úroveň podpory v režime 24x7 za zverené aplikácie
  • pripraviť zadania pre externých dodávateľov, priebežne vyhodnocovať dodávateľov a riešiť vzniknuté problémy v ich dodávkach
  • navrhovať zmenu štruktúry tímu podľa potrieb biznisu vrátane riešenia zastupiteľnosti pre kritické aplikácie s cieľom optimalizovať riziká
  • dohliadať na dodržiavanie interných bankových predpisov v tíme, so zameraním na predpisy týkajúce sa vývoja, architektúry, bezpečnosti IS, ochrana osobných a firemných údajov
  • nastaviť, sledovať a optimalizovať interné pravidlá procesov súvisiacich s IT vývojom a architektúrou
  • poskytovať 50% svojich kapacít pre analýzu a vývoj požiadaviek v pridelených aplikačných doménach

Iné výhody

  • stabilita silnej nadnárodnej spoločnosti
  • výrazne zvýhodnené bankové produkty a služby
  • dni voľna navyše
  • stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
  • príspevok na preventívne zdravotné prehliadky
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
  • príspevok pri narodení dieťaťa

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vzdelanie - VŠ so zameraním na IT
  • Jazyky - angličtina – aktívne (slovom aj písmom)
Skúsenosti:
  • 2+ roky skúsenosť s manažmentom min. 5 zamestnancov (výber zamestnancov, kariérny rozvoj, nastavovanie cieľov/KPI, motivácia, spolupráca s dodávateľmi, budovanie tímu vrátane riešenia zastupiteľnosti pracovníkov, zvládanie krízového riadenia, skúsenosti s agilným riadením a technikami, SDLC procesy, ...), s riadením IT vývoja a IT architektúry, IT projektov, veľkých releasov
  • dobrá orientácia v IT technológiách danej domény, skúsenosti s bankovými produktmi a aplikáciami/riešeniami
  • skúsenosti v oblasti platieb sú výhodou
Iné:
  • organizačné schopnosti, komunikačné schopnosti, budovanie vzťahov, riadenie očakávaní, strategické a koncepčné myslenie,
  • práca pod stresom a meniacimi sa podmienkami, flexibilita, nutnosť častého rozhodovania,
  • riešenie konfliktov, prirodzená autorita, dôveryhodnosť
Termín nástupu:
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
ID: 2684740       Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Nenašli ste sa v tejto pozícií? Podľa štúdií sa celosvetovo až 40 % uchádzačov zamestná vďaka odporúčaniu. Ak poznáte niekoho, kto sa Vám pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, kliknite, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráte o štart jeho úspešnej kariéry v našej banke.

Ďakujeme.
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2684740   Dátum zverejnenia: 28.9.2016