BI Analytik

Miesto práce
Mlynské Nivy 1, Bratislava
plný úväzok

Čo od vás očakávame

Hľadáme skúseného analytika pre vývoj, správu a podporu riešenia na vyhodnocovanie obchodného plánu, ktoré je postavené na MS SQL Server platforme (DB, OLAP, SSRS, SSIS) s využitím MDS.
Ponúkame zodpovednú prácu na vnútrobankovom systéme s veľkým počtom užívateľov.

Náplň práce:
  • podieľať sa na údržbe, podpore a ďalšom rozvoji riešenia pre sledovanie a vyhodnocovanie obchodného plánu pre predajnú sieť
  • poskytovať odbornú a technickú podporu užívateľom
  • sprostredkovať a formalizovať komunikáciu medzi odberateľmi dát z obchodných útvarov a technickými riešiteľmi požiadaviek
  • Zabezpečiť podporu pre pravidelné spracovanie dát v požadovanom čase a kvalite
  • Uskutočňovať pravidelné kontroly dátovej kvality a navrhovať a realizovať opravy
  • Analyzovať dátové a funkčné požiadavky používateľov dát a navrhovať vhodné riešenie požiadaviek
  • Pripravovať funkčné špecifikácie pre programátorov
  • Plánovanie a koordinácia vývojových aktivít tímu
  • Spolupracovať pri testovaní zmien s technickými a odbornými útvarmi
  • Udržiavať a dopĺňať dokumentáciu

Čo môžete očakávať vy od nás

  • stabilita silnej nadnárodnej spoločnosti
  • výrazne zvýhodnené bankové produkty a služby
  • dni voľna navyše
  • stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
  • príspevok na preventívne zdravotné prehliadky
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
  • príspevok pri narodení dieťaťa

Chcete objaviť všetky fantastické výhody, ktoré svojim zamestnancom VÚBka ponúka? Mrknite na našu kariérnu stránku a preskúmajte širokú škálu našich benefitov!

Koho hľadáme

vysokoškolské II. stupňa

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Anglický jazyk – pokročilý
  • Aspoň základné skúsenosti s prácou s databázovými riešeniami (výhodou analytické alebo reportingové podnikové aplikácie nad DWH)
  • Znalosť základov účtovníctva
  • Znalosť T-SQL aspoň na úrovni mierne pokročilý
  • Výhodou je znalosť bankového prostredia a bankových produktov
  • Vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Reagovať na ponuku", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Nenašli ste sa v tejto pozícií? Podľa štúdií sa celosvetovo až 40 % uchádzačov zamestná vďaka odporúčaniu. Ak poznáte niekoho, kto sa Vám pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, kliknite, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráte o štart jeho úspešnej kariéry v našej banke.

Ďakujeme.
ID: 2557369  Dátum zverejnenia: 23.1.2018