Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Systémový inžinier pre SQL databázy

Miesto práce: Bratislava ústredie

Náplň práce

  • inštalácie, testovanie, implementácia, podpora a príprava dokumentácie pre systémy pracujúce na platforme Windows, IIS6/7 a databázy na platforme SQL2005/2008
  • sledovanie a monitorovanie jedného alebo viacerých aplikácií spolu s operačným systémom na danej platforme a byť súčinný pri analýze problémov
  • sledovať a odstraňovať vzniknuté problémové situácie, podieľať sa na projektovej práci v danej oblasti.
  • zabezpečovať patchovanie a požadované upgrady

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
  • úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vysokoškolské vzdelanie
  • technická angličtina
  • min. 3 ročné skúsenosti Windows server 2003/2008 a SQL2005/2008 DB inštalácia, monitoring, podpora, odstraňovanie problémov
  • min. 3 ročné skúsenosti v oblasti transport protocols, XML, HTTP a TCP/IP
  • skúsenosti so zálohovaním a obnovovaním dát na servroch a v DB Windows platformy
  • základy v IT procesov ( ITIL)
  • skúsenosti s odstraňovaním problémov v oblasti operačných systémov (Windows)
  • analytické a koncepčné myslenie
  • schopnosť pripravovať technickú dokumentáciu
  • schopnosť pracovať tímovo ako samostatne na úlohách
Termín nástupu: 01.07.2012
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
ID: 1254042       Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:

Uchádzači spĺňajúci požiadavky môžu vyplniť dotazník na stránkach VUB. Ďakujeme všetkým záujemcom, odpovieme len tým, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
ID: 1254042   Dátum zverejnenia: 9.5.2012
Lokalita: Bratislava

Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Všeobecná úverová banka, a.s., Intesa Sanpaolo