Lekár na psychiatrickom oddelení (so špecializáciou, zaradený do špec. štúdia v odbore psychiatria, absolvent lek. fakúlt)

Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča, a.s.

Miesto práce
Probstnerova cesta 2/3082, 05401 Levoča, okres Levoča
Termín nástupu
10.08.2015
v zmysle zák. č. 578/2004 Z. z. v platnom zn., resp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne vykonávať odborné pracovné činnosti preventívnej a liečebnej starostlivosti zodpovedajúce rozsahu a obsahu získaného vzdelania v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, resp. špecializované pracovné činnosti preventívnej a liečebnej starostlivosti v rozsahu príslušnej špecializácie v odbore psychiatria na psychiatrickom oddelení

- zázemie a stabilita rozvíjajúcej sa spoločnosti
- kvalitné prístrojové a priestorové vybavenie
- zamestnanie na pracovisku s tímom odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- pomoc pri získaní mestského nájomného bytu

Ponúkame možnosť prijatia do pracovného pomeru na pozíciu lekár na 3 nové voľné pracovné miesta na psychiatrickom oddelení od 10.08.2015, resp. na základe vzájomnej dohody, z dôvodu rozšírenia kapacity oddelenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár so špecializáciou v odbore psychiatria, resp. zaradený do špecializácia v odbore psychiatria

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a zodpovednosť za zverenú prácu, flexibilita
- komunikatívnosť a profesionalita v kontakte s pacientmi
- plné pracovné nasadenie
- plnenie predpokladu bezúhonnosti a ďalších predpokladov na výkon zdravotníckeho povolania

Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča, a. s. poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť. Založená v roku 1900, od roku 2008 je nemocnica súčasťou skupiny AGEL, ktorá patrí medzi najväčšie súkromné zoskupenie prevádzkovateľov zdravotníckych zariadení a svojimi výsledkami sa zaraďuje medzi špičku v ČR, SR a v rámci EU.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1668704  Dátum zverejnenia: 4.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zák. č. 578/2004 Z. z. v platnom zn., resp. dohodou