Sales representative munkatárs

VPS Group Kft.

A munkavégzés helye
Szlovák Köztársaság

Megbízónk multinacionális, Magyarországon piacvezetők közé sorolt agrár termékeket előállító és értékesítő cég megbízásából keresünk

Sales representative munkatársat

Feladatok:
· Takarmányok értékesítése elsősorban Dél-Nyugat Szlovákia területén,
· Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerek felkutatása,
· Új termékek bevezetése és bemutatása,
· Szerződések előkészítése, megrendelésekkel kapcsolatos ügyek intézése,

Elvárások:
· Felsőfokú agrár vagy mezőgazdasági végzettség,
· Tárgyalóképes szlovák nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
· Érvényes B kategóriás jogosítvány,
· Minimum 2 éves mezőgazdasági termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
· Vevőorientált gondolkodásmód,
· Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség,
· Megbízható, felelősségteljes személyiség.

Juttatások:
· Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
· Személygépkocsi

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat az [email protected] címre várjuk!

Megbízónk fő tevékenységi területe

Egyéb területek

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Szlovák nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

A VPS Group finn tulajdonú, Európában több mint húsz irodával rendelkező személyzeti tanácsadó cég. Magyarországi képviselete elsősorban vezetőkiválasztással, minőségi fejvadászattal és munkaerőközvetítéssel valamint munkaerő kölcsönzéssel foglalkozik.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.
ID: 2130201  Dátum zverejnenia: 4.6.2015