Sales Representative

VPS Group Kft.

Pozsony megye - Bratislava megye, Besztercebányai megye, Nagyszombat megye - Trnava megye, Nyitra megye - Nitra megye, Győr (Járás)

Megbízónk multinacionális, Magyarországon piacvezetők közé sorolt agrár termékeket előállító és értékesítő cég megbízásából keresünk

Sales representative munkatársat

a vállalatcsoport győri telephelyére

Feladatok:

• Takarmányok értékesítése elsősorban Dél-Nyugat Szlovákia területén,
• Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerek felkutatása,
• Új termékek bevezetése és bemutatása,
• Szerződések előkészítése, megrendelésekkel kapcsolatos ügyek intézése,

Elvárások:

• Felsőfokú agrár vagy mezőgazdasági végzettség,
• Tárgyalóképes szlovák nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
• Érvényes B kategóriás jogosítvány,
• Minimum 2 éves mezőgazdasági termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
• Vevőorientált gondolkodásmód,
• Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség,
• Megbízható, felelősségteljes személyiség.

Juttatások:

• Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
• Személygépkocsi

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat az [email protected] címre várjuk!

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

A VPS Group finn tulajdonú, Európában több mint húsz irodával rendelkező személyzeti tanácsadó cég. Magyarországi képviselete elsősorban vezetőkiválasztással, minőségi fejvadászattal és munkaerőközvetítéssel valamint munkaerő kölcsönzéssel foglalkozik.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.
ID: 1715526  Dátum zverejnenia: 15.4.2014