Можливість для людей з України

Digital Marketing/Growth marketing (B2B Conversion Focus)

Voxwise s.r.o.

Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
7 EUR/hod.Uvedená mzda je základná odmena. Súčasťou odmeňovacieho systému spoločnosti je aj variabilná zložka závislá od miery napĺňania cieľov. Táto sa pripočítava k základnej mzde na mesačnej báze.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

What will you learn and what will be on your agenda?

  • Setting up tools and performing campaigns that encourage conversion in B2B
  • ​Using AI to enrich data to drive personalized communication with leads
  • Being proactive in research and always finding new options on how to make effective outreach
  • Forecasting, measuring, and reporting on digital campaign performance
  • Creating analysis for performance optimization
  • Following the plan and matching forecasted expectations​

  • Competitive salary
  • Sharing our know-how
  • Monthly budget for online courses
  • Option to sign full-time contract after graduation
  • You look at the world from different perspectives
  • A superior team
  • Flexibility
  • Modern environment and tools
  • Regular team activities
  • Espresso machine, Moccamaster, fresh fruits

Ďakujeme všetkým záujemcom, budeme kontaktovať kandidátov, ktorí spĺňajú základné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý

Voxwise je slovenská spoločnosť so zameraním na poradenstvo pre globálne spoločnosti v oblasti využitia zákaznických dát. Náš team pracuje pre prestížne spoločnosti z celého sveta z rôznych sektorov, ktorým pomáhame rásť a zvyšovať zisk. Vďaka kvalite dodávaných služieb a zvyšujúcemu sa povedomiu spoločnosť Voxwise kontinuálne expanduje a rastie. Naša práca sa vyznačuje kombináciou využívania technológií a kreativity pri riešení otvorených otázok a problémov našich klientov. Ak hľadáš kontakt so zahraničím, chceš používať hlavu, nemáš rád stereotyp a chceš mať skvelých kolegov, Voxwise je miesto aj pre teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Sebök
E-mail: poslať životopis
ID: 4813489  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.