Teamleader v eventovke

VOX spol. s r.o.

Miesto práce
Miletičova 21, Bratislava
Termín nástupu
asap prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,

do našej cestovno - eventovej agentúry hľadáme kolegu – šikovného teamleadra so skúsenosťou. Špecializujeme sa na ZÁBAVU v podobe organizácii najmä stag/hen pobytov.

Ide o:
• efektívne vedenie a riadenie tímu, ktorý je tvorený: event managermi (v počte 4), koordinátormi (v počte 5) a sprievodkyňami
• finálnu zodpovednosť za bezchybnú prípravu eventov (za dodržiavanie deadlinov, za správnosť programu, dopytov, faktúr a i.) v určených destináciách - Berlín, Hamburg, Mníchov, Kolín, Štuttgart
• komunikáciu s obchodnými partnermi v cudzom jazyku (AJ nutnosť, NJ veľkou výhodou)
• zodpovednosť za rozvoj kolegov – sleduje potreby rozvoja a navrhuje rozvojové aktivity a podieľa sa priamo na ich on the job rozvoji
• motiváciu členov tímu a poskytovanie spätnej väzby
• zabezpečovanie potrebných informácií pre reporting
• organizačné a administratívne zabezpečenie rezervácií pre nemecké destinácie
• v prípade potreby služobné cesty s cieľom podporiť obchodné vzťahy
• užšiu spoluprácu s inými tímami a oddeleniami

Sídlime v bratislavskom office, no vďaka schopnostiam a zručnostiam dokážeme zorganizovať funny weekend kdekoľvek.

Pozri kto naozaj sme: www.najzamestnavatel.sk/nominacie/vox-spol-s-r-o/ a realizuj sa vo Vox Travel tak, ako to robíme aj my :)

- práca v moderných priestoroch (vrátane GAME ROOM so šípkami, tuli vakmi, stolný futbal) blízko centra Bratislavy
- 13. plat
- zaujímavé nefinančné benefity v štýle Zdravo - Hravo - Rozumne:) (permanentka na relax a šport do Golemu, squash, Forbes a iné)
- pravidelné firemné akcie (nielen legendary Christmas party)
- ľahké zdravé občerstvenie počas pracovnej doby zdarma
- priestor na sebarozvoj (Nie je dôležité len to, čo vieš, ale aj to, čo vedieť chceš!). U nás na pravidelnej báze: workshopy, knihy, interné vzdelávanie a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- vieš riadiť skupinu ľudí (ťaháš - netlačíš a máš za sebou aspoň 1 rok na podobnej pozícii)
- myslíš a konáš ako Vox Travel manažér (vidíš súvislosti, hľadáš riešenia, si tímový hráč)
- dosahuješ svoje a tímové ambiciózne ciele
- vieš zorganizovať prácu sebe a iným
- máš vynikajúce komunikačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave (aktívna angličtina prípadne aj nemčina)
- máš logické myslenie vďaka čomu si vieš prácu zefektívniť

VOX spol. s r.o. je úspešná rodinná cestovno-eventová kancelária s TOP zamestnancami. Zabezpečujeme eventy v Bratislave a v ďalších 13 európskych destináciách. Či už ide o rozlúčku so slobodou alebo firemný event, pripravíme ich podľa vašich predstáv. Na trhu sme od 2004 a každý ďalší rok máme viac spokojných klientov. Pozri si viac o nás na www.voxtravel.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2133837  Dátum zverejnenia: 28.9.2015