Personalista-mzdár

VOX spol. s r.o.

Miesto práce
Miletičova 21, Bratislava
Termín nástupu
dohodou resp. september
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša cestovno - eventová agentúra, ktorá sa špecializuje na organizáciu rôznych pobytov či akcií, hľadá na ekonomické oddelenie nového kolegu/kolegyňu na pozíciu personalistu-mzdára, ktorý by mal na starosti tieto oblasti:

* vedie, organizuje a zodpovedá za personálnu a mzdovú agendu v súlade s platnou legislatívou a v zákonom stanovených termínoch
* zodpovedá za komplexný proces prípravy a realizácie pracovno-právnych dokumentov
* vedie personálnu databázu zamestnancov
* spravuje dochádzkový systém
* komplexne spracováva mzdy zamestnancov v TPP a na dohody (pracuje v systéme Olymp)
* distribuuje stravné lístky zamestnancom
* vedie agendu a zabezpečuje povinné legislatívne školenia pre zamestnancov - OOU, BOZP, OPP a iné zákonom stanovené
* zabezpečuje kancelárske potreby, doplnkový materiál, príp. základné vybavenie
* komunikuje so správcom budovy, zabezpečuje úlohy spojené s kancelárskymi priestormi a správou budovy, spravuje vstupné zamestnanecké karty

- práca v moderných priestoroch (vrátane GAME ROOM so šípkami, tuli vakmi, stolný futbal) blízko centra Bratislavy
- zaujímavé nefinančné benefity v štýle Zdravo - Hravo - Rozumne:) (permanentka na relax a šport do Golemu, squash, Forbes a iné)
- pravidelné firemné akcie
- ľahké zdravé občerstvenie počas pracovnej doby zdarma
- priestor na sebarozvoj (Nie je dôležité len to, čo vieš, ale aj to, čo vedieť chceš!). U nás na pravidelnej báze: workshopy, knihy, interné vzdelávanie a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť v oblasti personalistiky, mzdových zákonov a predpisov
- prax s Olympom, príp. iným mzdovým programom
- schopnosť pracovať na úlohách samostatne
- presnosť a spoľahlivosť, zmysel pre detaily
- svižné pracovné tempo
- záujem o sebarozvoj

VOX spol. s r.o. je úspešná rodinná cestovno-eventová kancelária s TOP zamestnancami. Zabezpečujeme eventy v Bratislave a v ďalších 13 európskych destináciách. Či už ide o rozlúčku so slobodou alebo firemný event, pripravíme ich podľa vašich predstáv. Na trhu sme od 2004 a každý ďalší rok máme viac spokojných klientov. Pozri si viac o nás na www.voxtravel.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2075477  Dátum zverejnenia: 24.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou