Obchodník/ Manažér predaja

VOTUM a. s.

Pražská 11, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodník - náplň práce:
1. vyhľadávanie poškodených na zdraví po dopr. nehodách a úrazoch
2. vyhľadávanie klientov po dopr. nehodách, ktorí mali poškodené motorové vozidlo
3. kontaktovanie potenciálneho klienta, predstavenie služby, dojednanie zazmluvnenia
4. poskytovanie následného servisu klientovi
5. komunikácia s centrálou spoločnosti

Manažér predaja - náplň práce:
1. zodpovednosť za akvizičnú činnosť,
2. budovanie predajnej stratégie v okrese/ regióne,
3. budovanie tímu OZ v okrese,
4. budovanie siete obchodných partnerov v regióne (auto priemysel, zdravotné zariadenia a iné); spoluprácu s obchodnými partnermi,
5. riadenie, rozvoj a motivácia obchodného tímu

Okrem zaujímavých odmien ponúkame motivačný program spoločnosti (program firemné auto, súťaže, bonusy - vecné, finančné) je doplnený vzdelávaním (právo, obchod/ predaj). Firma tiež poskytuje potrebnú marketingovú podporu.

Spolupracovníci pracujú v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, v DYNAMICKEJ A PERSPEKTÍVNEJ OBLASTI s možnosťou atraktívnych zárobkov a dlhodobého uplatnenia sa.

Spoločnosť v 1. kole vyhodnocuje reakcie kandidátov (CV/ životopis) a informuje vhodných uchádzačov o podrobnostiach spolupráce. NEREAGUJEME NA AUTOMATICKY ZASIELANÉ REAKCIE KANDIDÁTOV (automatický mail/ automat). Následne vhodných záujemcov pozývame na osobné stretnutie.

Nejedná sa o prácu na TPP. Obchodník/ manažér pracuje na IČO (SZČO). Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len VHODNÝCH KANDIDÁTOV. Vďaka za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

PREDPOKLADY:
- dobré komunikačné a predajné zručnosti,
- cieľavedomosť a schopnosť samostatnej práce
- skúsenosti s budovaním a vedením obchodného tímu
- skúsenosti s predajom služieb - PRIAMY PREDAJ
- bezúhonnosť
KONTAKTY A SKÚSENOSTI V OBLASTI DOPRAVNÝCH NEHôD a PZP (poisťovníctvo, finančné sprostredkovanie, PZP, zdravotníctvo, auto - moto, servisy, odťahovky) - VÝHODOU !!!

Sme medzinárodná spoločnosť, líder v poskytovaní služieb pre osoby poškodené na zdraví pri nehodách a úrazoch. Pôsobíme v SR, ČR, PL a UA. Od r. 2005 zastupujeme viac ako 190 000 klientov, prevažne v strednej Európe, odškodnenie úspešne nárokujeme vo viac ako 20 krajinách. V SR pomáhame tisícom klientov, riešime tie najzávažnejšie nehody a mnohé medializované prípady.

Na Slovensku pôsobíme od r.2007, už 13. rok ako líder v pomoci poškodeným. V ČR pôsobíme s licenciou ČNB. V SR sme registrovaní ako organizačná zložka zahraničnej osoby.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3006057  Dátum zverejnenia: 9.4.2017