Obchodný zástupca - regionálny špecialista VOTUM Centrum Odškodnění, a. s.

VOTUM a. s.

Rooseveltova 10, 602 00 Btno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
9 900 - 18 500 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- akviziční činnost / prodej našich služeb v daném regionu (kraj),
- spolupráce s centrálou (call centrum, obchodní oddělení),
- budování sítě obchodních partnerů v daném regionu (kraj) - zdravotnictví, auto / moto apod.,
- péče o partnery v daném regionu (kraj)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- firemní auto
- firemní tel. a mobilní zařízení (tablet / počítač)
- atraktivní bonusy a odměny
- určitá flexibilita prac. času

Informace o náboru

Máme nejlepší marketingovou a prodejní podporu v tomto odvětví v ČR. Používáme ověřený a propracovaný systém odměňování a bonusů. Motivační program společnosti je doplněn vzděláváním (právní předpisy, obchod / prodej, péče o klienta / PZP).

Nabízíme spolupracovníkům dlouhodobou perspektivu s možností odborného rozvoje a manažerské kariéry v naší společnosti (i v SR a HU).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- dobré komunikační a IT dovednosti (uživatel),
- příjemné vystupování, cílevědomost, empatii, - bezúhonnost
- ochotu cestovat / jezdit v daném regionu (kraj).
- praxe v oblasti obchodu / prodeje a kontaktu se zákazníky (přímý prodej / servis) - není podmínkou
VÝHODOU (alternativní):
- orientace v PZP / likvidaci pojistných událostí,
- dobré kontakty ve zdravotnictví, záchranářství, dopravě / automobilismu (nehody / autoservisy, HZS, PZP, likvidace / obhlídky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mezinárodní společnost, lídr v poskytování služeb pro osoby poškozené na zdraví při nehodách a úrazech. Působíme v ČR, SR, PL, HU a UA. Od r. 2005 zastupujeme více než 170 000 klientů, převážně ve střední Evropě, odškodnění úspěšně nárokujeme ve více než 20 zemích. V ČR pomáháme tisícům klientů, řešíme ty nejzávažnější nehody a mnohé medializovaný případy. Našim klientům jsme již získali přes 475 mil. € (více než 13 mld. Kč.
Naším akcionářem je společnost VOTUM SA - mezinárodní, veřejně obchodovaná společnost (www.votum-sa.pl). Akcionář vlastní i rehabilitační kliniku PCRF VOTUM SA, advokátní kancelář KaiRP, nadaci VOTUM i jiné subjekty. Je několikanásobným držitelem ocenění "FAIR PLAY" (2007 - 2015), lídr filantropie (2013) a "DIAMANT FORBES 2011, 2013" a mnoha dalších.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2571190  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 900 - 18 500 Kč