Regionális képviselő/vezető

VOTUM a. s.

A munkavégzés helye
Munkácsy Mihály u.8. fszt.1., Magyarország
Munkaidő
szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
15.07.2015
Bérfeltételek (bruttó)
szerződés alapján

Kelet Európa vezető kártérítési társasága 4 ország után Magyarországon is indítja tevékenységét.

VOTUM Kártérítési Központ KÖZÚTI BALESETBEN SÉRÜLT SZEMÉLYEKNEK SEGÍT ÉRVÉNYESÍTENI A MEGFELELŐ KÁRTÉRÍTÉST.

Regionális képviselő/vezető feladatai:

1. felelősség az akvizíciós tevékenységért,
2. üzleti stratégia felépítése saját régióban,
3. képviselői csapat felépítése saját megyében,
4. üzleti partnerek felépítése saját régióban,
5. képviselők irányítása, fejlődése és motiválása.

VOTUM Kártérítési Központ képviselői segítik a közúti balesetben sérült személyeket, segítik a kapcsolattartást az ügyfél és a VOTUM között(marketing,szerviz).

Bezkonkurenčná SLUŽBA i SPOLOČNOSŤ - 8 rokov po sebe sme líder na slovenskom trhu!

POMÁHAME POŠKODENÝM NA ZDRAVÍ PRI NEHODÁCH A ÚRAZOCH. V SR dynamicky budujeme obchodnú sieť, hľadáme vhodných kandidátov na pozície manažér predaja/ vedúci obchodnej skupiny - do konkrétnych okresov v SR.

Manažér predaja - náplň práce:
1. zodpovednosť za akvizičnú činnosť,
2. budovanie predajnej stratégie v okrese/ regióne,
3. budovanie tímu OZ v okrese,
4. budovanie siete obchodných partnerov v regióne (auto priemysel, zdravotné zariadenia a iné); spoluprácu s obchodnými partnermi,
5. riadenie, rozvoj a motivácia obchodného tímu.

Spolupracovníci VOTUM sa zaoberajú pomocou osobám poškodeným pri dopravných nehodách a úrazoch (škoda na zdraví), zabezpečujú kontakt medzi spoločnosťou VOTUM a klientom (marketing, predaj, servis).

Egyéb béren kívüli juttatások

A csábító jutalékok és a további programok mellé (cégi autó, különböző versenyek, bónuszok-tárgyi, pénzi) biztosítva van a továbbképzés (jog, üzlet, értékesítés). A VOTUM Kártérítési Központ biztosítsa a szükséges marketing támogatást is.
A képviselőink egy sikeres nemzetközi társaságnál és egy DINAMIKUS TERÜLETEN dolgoznak, ahol elérhetik a kimagasló keresetet és hosszú távú biztonságot.

Okrem zaujímavých odmien ponúkame motivačný program spoločnosti (program firemné auto, súťaže, bonusy - vecné, finančné) je doplnený vzdelávaním (právo, obchod/ predaj). Firma tiež poskytuje potrebnú marketingovú podporu.

Spolupracovníci pracujú v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, v DYNAMICKEJ A PERSPEKTÍVNEJ OBLASTI s možnosťou atraktívnych zárobkov a dlhodobého uplatnenia sa.

Információk a kiválasztási folyamatról

Nem munkaviszony-ról van szó. Regionális képviselő/vezető saját vállalkozásán keresztül végzi a munkát. A társaság fen tarja a jogot csak a MEGFELELŐ JELÖLTEKET értesíteni. Megértést köszönjük.

Nejedná sa o prácu na TPP. Manažér pracuje na IČO (SZČO). Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len VHODNÝCH KANDIDÁTOV. Vďaka za pochopenie.

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Kártérítés

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Word - Alapok
Microsoft Excel - Alapok
Microsoft Outlook - Alapok

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Önálló munkavégzés, kiváló kommunikáció az ügyfelekkel, rugalmasság stb.

VOTUM Kártérítési Központ nemzetközi csoport tagja. Jelenleg Lengyelországban, Szlovákiában, Csehországban, Ukrajnán és Magyarországon tevékenykedünk. 2005-től már több mint 140 000 ügyfelet képviseltünk, főként Kelet Európából, de az ügyfeleket több mint 20 országban képviseljük.
A fő részvényesünk VOTUM SA nemzetközi részvénytársaság (www.votum-sa.pl) . A társaság többek közt rehabilitációs klinika PCRF VOTUM SA, ügyvédi iroda KaiRP, VOTUM alapítvány tulajdonosa is. Sok más díj mellet többszörös „FAIR PLAY” díj nyertese(2007-2013), „DIAMAT FORBES 2011, 2013”.

Sme medzinárodná spoločnosť, líder v poskytovaní služieb pre osoby poškodené na zdraví pri dopravných nehodách a úrazoch. Pôsobíme v SR, ČR, PL a UA. Od r. 2005 zastupujeme už viac ako 140 000 klientov, prevažne v strednej Európe, odškodnenie úspešne nárokujeme vo viac ako 20 krajinách. V SR pomáhame tisícom klientov, riešime tie najzávažnejšie nehody a mnohé medializované prípady.

Na Slovensku pôsobíme od r.2007, už 8. rok ako líder v pomoci poškodeným. Spoločnosť je držiteľom oprávnenia Národnej banky Slovenska (NBS) a ČNB. V ČR pôsobíme s licenciou ČNB od r.2010 a v SR pôsobíme od 1.7.2014 ako organizačná zložka VOTUM CZ.

Naším akcionárom je spoločnosť VOTUM SA - medzinárodná, verejne obchodovaná spoločnosť (www.votum-sa.pl). Akcionár vlastní aj rehabilitačnú kliniku PCRF VOTUM SA, advokátsku kanceláriu KaiRP, nadáciu VOTUM i iné subjekty. Je niekoľkonásobným držiteľom ocenenia “FAIR PLAY“ (2007 - 2013), líder filantropie (2013) a "DIAMANT FORBES 2011, 2013" a mnohých ďalších.

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott
ID: 2171870  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: szerződés alapján