Montér - elektro

VOSS-ELEKTROANLAGEN s.r.o.

Miesto práce
Rieka 934, Čadca
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohoda 9 - 10 Eur/hod.Živnosť 12 - 15 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná a priemyselná inštalácia a montáž v oblasti elektrotechniky.Nemecko - turnusová práca.Tri týždne práca týždeň doma.Dá sa dohodnúť aj na zmene.

Ubytovanie pre pracovníkov zabezpečené.Pre prácu na dohodu aj zaplatené.Práca dlhodobá.

Výhodou Nemecký jazyk nie je však podmienkou,prípadne vlastná doprava.Náradie vlastné okrem väčších náradí.Radi privítame aj celé samostatné partie prípadne firmy na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoľahlivosť a dobrý zdravotný stav.Len pre pracovníkov zo záujmom pracovať.Schopnosť dodržiavať a ctiť si dohodnuté podmienky.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa elektroinštalačnými a montážnymi prácami v krajinách EÚ.Prevažne však v Spolkovej republike Nemecko.Spolupracujeme zo stálymi partnermi odskúšanými dlhodobou spoluprácou a spoľahlivosťou.Ponúkame Vám možnosť zaradiť sa k nám a pracovať k vzájomnej spokojnosti.Náš web. www.pavolskorvanek.voss.de alebo www.elektrischeinstall.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

VOSS-ELEKTROANLAGEN,s.r.o
Rieka 934
02201 Čadca

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Škorvánek
Tel.: 0903 808 540
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2807887   Dátum zverejnenia: 11.11.2016