Elektrikár, elektroinštalatér, elektromontér

VOSS-ELEKTROANLAGEN s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
12 - 15 Eur/hod - živnosť.Dohoda,zmluva 9 -10 Eur + ubyt.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne a inštalačné práce v odbore elektrotechnika.Inštalácie polyfunkčných budov,bytových domov prípadne montáž priemyselných hál a technológii.MaR,EZS,EPS a ďalšie.

Dlhodobá perspektíva práce,plne hradené ubytovanie,možnosť kariérneho postupu ako aj finančného ohodnotenia.

Práca na stavbách podľa projektovej dokumentácie elekro - inštalácie - prípadne montáž pod vedením skúseného majstra.Podmienky - platové 12 - 14 Eur/hod. Prípadne dohodou.Plne hradené ubytovanie,vyučený v odbore - elektro, prax vítaná.Práca možná aj pre pomocníkov bez elektrovzdelania - s možnosťou dorobiť si vzdelanie - podmienka pre pomocníka dohovoriť sa na stavbe nemecky.Práca vhodná pre jednotlivcov ale aj skupiny montérov - najlepšie z jedným montérom s Nemčinou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebná elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

Chuť zodpovedne pracovať,prace na stavbách v odbore elektro,výhodou znalosť Nemeckého jazyka - nie je však podmienkou,cenná odbornosť z praxe - čítanie elektro plánov a podobne.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa elektroinštalačnými a montážnymi prácami v krajinách EÚ.Prevažne však v Spolkovej republike Nemecko.Spolupracujeme zo stálymi partnermi odskúšanými dlhodobou spoluprácou a spoľahlivosťou.Ponúkame Vám možnosť zaradiť sa k nám a pracovať k vzájomnej spokojnosti.Náš web. www.pavolskorvanek.voss.de alebo www.elektrischeinstall.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

VOSS-ELEKTROANLAGEN,s.r.o
Rieka 934
02201 Čadca
ID: 2647032   Dátum zverejnenia: 3.10.2016