Elektrikár/ elektroinštalatér/ elektromontér

VOSS-ELEKTROANLAGEN s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2300 - 3500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne a inštalačné práce v odbore elektrotechnika.Inštalácie polyfunkčných budov,bytových domov prípadne montáž priemyselných hál a technológii.MaR,EZS,EPS a ďalšie.

Práca na stavbách podľa projektovej dokumentácie elekro - inštalácie, prípadne montáž pod vedením skúseného majstra.Podmienky - platové 2300 - 3500 Eur. Podľa počtu odpracovaných hodín.Ubytovanie pre dohodu a TPP hradené.Vyučenie v odbore elektro, Prax vítaná.Práca možná aj pre pomocníkov bez elektrovzdelania - s možnosťou dorobiť si vzdelanie - podmienka pre pomocníka dohovoriť sa na stavbe nemecky.Práca vhodná pre jednotlivcov ale aj skupiny montérov - najlepšie z jedným montérom s Nemčinou.Turnusová práca 3 týždne práca, 1 týždeň doma - možná aj iná dohoda.

Dlhodobá perspektíva práce,plne hradené ubytovanie pre TPP alebo dohodu,možnosť kariérneho postupu ako aj finančného ohodnotenia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebná elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

Chuť zodpovedne pracovať,prace na stavbách v odbore elektro,výhodou znalosť Nemeckého jazyka - príplatok, nie je však podmienkou,cenná odbornosť z praxe - čítanie elektro plánov a podobne.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa elektroinštalačnými a montážnymi prácami v krajinách EÚ.Prevažne však v Spolkovej republike Nemecko.Spolupracujeme zo stálymi partnermi odskúšanými dlhodobou spoluprácou a spoľahlivosťou.Ponúkame Vám možnosť zaradiť sa k nám a pracovať k vzájomnej spokojnosti.Náš web. www.pavolskorvanek.voss.de alebo www.elektrischeinstall.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2647032  Dátum zverejnenia: 2.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2300 - 3500 Eur