Čašník/ Čašníčka v Giraffe Restaurant & Lounge

VORTEX group s. r. o.

Miesto práce
Rybárska Brána 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme čašníčku/ čašníka do veľmi útulnej reštaurácie v centre Bratislavy.

Náplňou práce bude obsluha zákazníkov, prijímanie objednávok, usádzanie hostí, poskytovanie rád pri výbere jedál a nápojov, prijímanie objednávok.

Práca v mladom kolektíve s dobrými platovými podmienkami a odmenami. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou.

Ďakujeme vopred za zaslanie vášho životopisu spolu s fotografiou. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, ochota, flexibilita, zodpovednosť, lojalita, vystupovanie.

Mladá rýchlo sa rastúca spoločnosť, ktorá preniká do gastronómie vďaka kvalite produktov a príjemnému personálu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2188990  Dátum zverejnenia: 20.7.2015