Revízny technik EZ

VOPOS s.r.o.

Rišňovce 500, 95121 Rišnovce, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návštevy zmluvných partnerov a vykonávanie revízií inštalovaných elektrických zariadení v zmysle § 24 vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z. Vykonávanie všetkých činností súvisiacich s vykonávanými OPaOS na EZ t.j. vyhotovenie správ o výsledku OPaOS a ich preukázateľné odovzdanie, vyhotovenie návrhov a opatrení na odstraňovanie zistených nedostatkov.

- služobné vozidlo
- odborné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Držiteľ platného Osvedčenia pre vykonávanie OPaOS na EZ - Vyhláška 508/2009 Z.z., § 24, minimálne požiadavky na osvedčenie - EZ - E - E2 -A ( B výhodou)

Spoločnosť zaoberajúca sa projektovaním, revíziami, dodávkou, montážou a servisom elektrických zariadení.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2859846  Dátum zverejnenia: 20.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1800