Zdravotná sestra (m/ž) pre náš tím v južnom Nemecku | prémia 7 500 €

von Caprivi GmbH

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
3300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 poskytovanie komplexnej základnej starostlivosti a ošetrovanie klientov zariadenia a pacientov
 dokumentácia starostlivosti a spolupráca s lekármi
 asistencia pri terapeutických úkonoch spojených s mobilizáciou
 poradenstvo pre pacientov a klientov zariadení v oblasti osobných a sociálnych záležitostí

 základný plat od 3 300 € brutto
 plus vernostná prémia vo výške 7 500 € brutto
 plus príplatky za zmeny v nedeľu a počas sviatkov i za nočné zmeny
 plus diéty netto
 hradené ubytovanie a cestovné organizované zamestnávateľom
 práca na nemeckú zmluvu na plný alebo čiastočný úväzok na dobu neurčitú
 otvorená a priateľská pracovná atmosféra
 možnosťami profesionálneho rozvoja a doplnkové vzdelávania priamo v zariadení
 individuálny pracovný model, ktorý Vám navrhneme na mieru
 flexibilné plánovanie služieb umožňujúce veľmi dobre skĺbiť rodinu so zamestnaním
 získate tarifné zabezpečenie (BAP/DGB)
 pridelenie kontaktnej osoby z nášho tímu, ktorá Vám bude rada k dispozícii aj mimo úradných hodín

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nemecká leasingová personálna spoločnosť so sídlom v Štutgarte s viac ako 10 ročnými skúsenosťami na nemeckom pracovnom trhu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnictvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

 ukončené zdravotnícke vzdelanie so štátnym potvrdením kvalifikácie v Nemecku
 absolútne nevyhnutná znalost nemčiny na komunikatívnej úrovni
 ochota a pripravenosť cestovať po celom Nemecku
 schopnosť samostatnej práce, stresová rezistencia, zodpovednosť a empatia
 disponujete obsiahlymi odbornými znalosťami z danej oblasti

ID: 2505214  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3300