Automechanik /Autoelektrikár, servis Senec

Volvo Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Volvo Truck Center, Senec
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výkon servisných prehliadok a opráv nákladných vozidiel Volvo a Renault, a autobusov Volvo
- Mechanické opravy vozidiel
- Opravy motorov a prevodoviek
- Záručné opravy
- Pravidelné servisné úrdžby a bežný servis vozidiel
- Zisťovanie závad pomocou diagnostiky
- Práca s opravárenskými manuálmi

- Zaujímavé pracovné prostredie, možnosť neustále sa vzdelávať a zvyšovať si kvalifikáciu
- Konkurenčne motivačne orientované odmeňovanie v závislosti od počtu predaných hodín + výkonnostné bonusy, príplatok za prácu nadčas
- Balík sociálnych výhod poskytovaných zamestávateľom ( stravné poukážky, 3 dni plateného voľna na zotavenie, jazykové vzdelávanie atď. )

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vyučený v odbore automechanik

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

• ukončené odborné vzdelanie
• prax v odbore min. 2 roky, prax z opravy nákladných vozidiel a autobusov výhodou
• schopnosť a ochota vzdelávať sa
• flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť
• ústretovosť, príjemné vystupovanie

Volvo Group Slovakia is a 100% subsidiary of Volvo Truck Corporation (VTC), Sweden, and representing the Truck brands; Volvo Trucks and Renault Trucks in Slovakia. Today there is a network of six Volvo Truck Centers in Slovakia owned by VTC located in Senec, Topoľčany, Žilina, Prešov, Zvolen, and Nové Zámky. The company is offering total transport solution under one roof in all six Volvo Truck Centers – new & used truck sales, financing, driver training, Dynafleet – transport information system, service & maintenance and spare part sales. Our customers can choose from the most modern and complete truck range for long haul, local & regional, construction, timber, waste & recycling and other specialized types of transport.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Diaľničná cesta 9
903 01 Senec
http://www.volvotruck.sk, http://www.renault-trucks.sk/
ID: 2550695   Dátum zverejnenia: 4.10.2016