Predajca nákladných vozidiel Renault /regióny Košice a Prešov

Volvo Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov, Košice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj produktov Renault v rámci pridelenej oblasti, vyhľadávanie zákazníkov, ponuka, dodanie a aktívny marketing produktov Renault a súvisiacich Business riešení podľa stanoveného rámca a smerníc.
• Zodpovednosť za predaj nových vozidiel a obchodných riešení v rámci pridelenej oblasti
• Zodpovednosť za vyhľadávanie zákazníkov v rámci pridelenej oblasti.
• Zodpovednosť za udržiavanie stáleho kontaktu so súčasnými zákazníkmi v rámci pridelenej oblasti.
• Zodpovednosť za vyhotovenie ponúk, obchodné rokovania, zhotovenie kúpnej zmluvy, objednávanie a dodávka nákladných vozidiel a splnenie všetkých ďaľších administratívnych činností súvisiacich s predajom.
• Zodpovednosť za plnenie a dodržanie business & marketingového plánu v rámci pridelenej oblasti
• Aktívna účasť na lokálnych podujatiach pre zákazníkov a direct mailing kampaniach
• Zodpovednosť za zadávanie, vytvorenie a udpate zákazníckych a nezákazníckych informácií, zodpovednosť za udpate aktivít a príležitostí so zákazníkmi & vyhľadávaním v databáze CRM / CM systéme
• Zodpovednosť za získavanie informácií o konkurencii a zákazníkoch v rámci pridelenej oblasti.
• Podpora Obchodného riaditeľa ohľadom špecifikácií, zmlúv, ponúk a dodávok pre zahraničných a domácich fleet klientov.
• Zodpovednosť za plnenie iných príležitostných úloh podľa pokynov Obchodného riaditeľa alebo ďaľších členov Manažmentu
• Týždenný reporting ohľadom : denných predajných aktivít ( kontakty, telefonické hovory, predaja, straty predaja), informácií trhu, zákazníckych akcií, výstav a spätnej väzby mailing kampaní.
• Zodpovednosť byť za každých okolností pravým predstaviteľom spoločnosti Volvo Group Slovakia, reprezentovať vonkajším výzorom, štýlom komunikácie, vhodným chovaním a neustále pracovať na imidži Volvo Group Slovakia

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Konkurenčne motivačne orientované odmeňovanie.
Balík sociálnych výhod poskytovaných zamestnávateľom ( stravné poukážky, 3 dni plateného voľna na zotavenie atď. )

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Business a Retail myslenie
Silná orientácia na zákazníka
Orientácia na výsledky, silná schopnosť pracovať
samostatne
Vyjednávacie schopnosti
Vynikajúce komunikačné zručnosti a schopnosti ( ústne
a písomné) v slovenskom jazyku, znalosť AJ je výhodou
Dobrá znalosť PC, VSS, Excel, Word, Outlook, Powerpoint
VP sk.C je výhodou

Spoločnosť Volvo Group Slovakia je 100% dcérskou spoločnosťou Volvo Group so sídlom v Göteborgu, Švédsko a zastupuje značku Volvo Trucks na Slovensku.
Spoločnosť zamestnáva viac ako 190 ľudí na celom Slovensku a vlastní sieť siedmych predajných a servisných centier so sídlom v Senci, Topoľčanoch, Žiline, Prešove, Poprade, Zvolene a Nových Zámkoch.
Svojim zákazníkom poskytuje komplexné dopravné riešenia pod jednou strechou - nové a jazdené nákladné vozidlá, financovanie, školenie vodičov, dopravný informačný systém, servis a údržbu a predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2084529  Dátum zverejnenia: 30.9.2016