Dynafleet administrator

Volvo Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dialničná cesta 9, 903 01 Senec, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.01.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Registration of new Dynafleet customers; cancellation of closed contracts
 Preparation of DF customer reports and support to customers and Driver trainers, ASR
 Support to customers and sales force with all kind of requests including troubleshooting
 Occasional customer visits to perform end-user training/ or troubleshooting
 Communication with system administrators in SWE and SVK
 Invoicing and follow up of receivables
 Evidence and statistics of different parameters
 Communication with international fleet customers
 Administration of Dynafleet contracts

We will contact only candidates fulfilling all requirements.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

• University or secondary school degree
• English language (fluent), second language optional
• Experience in GPS, monitoring systems knowledge – is an advantage
• PC skills on advanced level
• Customer oriented (internal/external)
• Good communication & organizational skills
• Reliable and flexible person

Spoločnosť Volvo Group Slovakia je 100% dcérskou spoločnosťou Volvo Group so sídlom v Göteborgu, Švédsko a zastupuje značku Volvo Trucks na Slovensku.
Spoločnosť zamestnáva viac ako 190 ľudí na celom Slovensku a vlastní sieť siedmych predajných a servisných centier so sídlom v Senci, Topoľčanoch, Žiline, Prešove, Poprade, Zvolene a Nových Zámkoch.
Svojim zákazníkom poskytuje komplexné dopravné riešenia pod jednou strechou - nové a jazdené nákladné vozidlá, financovanie, školenie vodičov, dopravný informačný systém, servis a údržbu a predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1947940  Dátum zverejnenia: 4.12.2014