Servicing manager

Voltia a.s.

Miesto práce
Bajkalská 5/b, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastrešenie servisnej starostlivosti flotily spoločnosti (zabezpečenie servisnej siete, komunikácia so subdodávateľmi)
Poskytovanie technickej podpory klientom a subdodávateľom v nemecky hovoriacich krajinách
Poskytovanie prezentácií a školení o efektívnom a správnom používaní technológie spoločnosti
Vedenie príslušnej dokumentácie (aj v nemeckom jazyku)
Podieľanie sa na sales procesoch v súvislosti s nemecky hovoriacimi klientmi ako technický člen rakúskeho tímu
Podieľanie sa na rozvojových technických projektoch spoločnosti a na preberaní a testovaní nových vozidiel

Možnosť kariérneho rastu
Práca v mladom dynamickom a medzinárodnom kolektíve
Získanie skúsenosti s najnovšími technológiami v oblasti elektromobility
Zaujímavé finančné ohodnotenie

Životopisy prosíme zasielať na túto e-mailovú adresu: jakub.durinda@voltia.com
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vôľa pracovať v dynamickom prostredí a mladom kolektíve
Vzťah k autám a novým technológiám
Flexibilita, spoľahlivosť, dôslednosť a samostatnosť
Vôľa a ochota cestovať a pracovať v teréne
Komunikačné a prezentačné schopnosti
Technické zručnosti (ideálne mechanické aj elektrické)
Znalosť nemeckého jazyka podmienkou,
Znalosť anglického jazyka výhodou
Min. 100 000 km najazdených, ideálne s vozidlami kategórie N1
Skúsenosti s ťahaním prepravníka automobilov výhodou
Skúsenosť s obsluhou VZV výhodou
Vodičský preukaz kategórie BE resp. C výhodou

Voltia and Greenway Infrastructure are growing electric mobility companies which work to improve our environment by reducing vehicular emissions through the advancement of electromobility. Our shared vision is a Europe cleaner, healthier and less dependent on oil. Voltia focuses on the logistics and delivery sector and Greenway builds and operates electric vehicle charging stations. Customer service is one of our top priorities. We are creative, team players, able to work effectively with (remote) team members. We have the ability to manage multiple priorities, stay focused and deliver results in a complex and changing environment. We participate actively in debates and discussions on these topics in the media and social media.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Voltia a.s.
Bajkalská 5/b
831 04 Bratislava
ID: 2620112   Dátum zverejnenia: 27.9.2016