Domovníčka

Volné reality.net s.r.o.

Miesto práce
Murgašova 2, Nitra, Nitriansky kraj
Termín nástupu
15.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 500 EUR/mesiac, 500 + služobný byt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Domovníčka v administratívnej budove v Nitre, asistent realitného makléra - maklér.
Hľadáme pracovníčku, ktorá má: vzťah k bytu, domu, poriadku a čistote.
Vie komunikovať s nájomníkmi a má organizačné schopnosti.
Objekte sú kancelárie. Náplň práce Vám zašleme na požiadanie mailom. Pracovná pozícia je v Nitre, časť Čermáň, Murgašova ul.
Práca je vhodná pre ženu, ktorá chce byť doma s deťmi alebo inak trávi viac času doma a vie si zosúladiť inú činnosť s výkon práce , alebo vykoná aj inú prácu doma.
Podmienky: bezúhonnosť, čistota, bývanie v objekte v 3 -izbovom zariadenom služobnom byte.
Mail: [email protected]
Telefón: 0907 773 013

3 izbový služobný byt

Informácie o výberovom konaní

Doporučujeme obhliadku a zaškolenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Čistota, vzťah k bytu, domu, poriadku a čistote.

- kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností,
- správa a prevádzkovanie nehnuteľností,
- sprostredkovateľská realitná činnosť.

To sú naše hlavné predmety činnosti v skratke. Za spoločnosťou Volne reality.net stojí tím zanietených podnikavcov, ktorý sa v segmente realitného obchodu a správy nehnuteľností pohybujú viac ako 20 rokov. Ponúkame priestor a príležitosť na tvoj profesionálny a osobný rast. Ak ťa pracovná ponuka zaujala, neváhaj nám napísať na [email protected]

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2870058  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 500 EUR/mesiac, 500 + služobný byt