Pridaj sa do nášho tímu a my z Teba urobíme makléra!

Volné reality.net s.r.o.

Miesto práce
Pražská ul. 33 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
06.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
1500 - 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových členov do nášho tímu! Pridaj sa k realitným maklérom pod záštitou renomovanej značky realitných kancelárii DirectReal, pobočka DirectReal - Pražská.

Práca realitného makléra je o obchode a ľudských vzťahoch. Ak vynikáš v oboch oblastiach, tak nám neváhaj zaslať životopis a motivačný list - prečo by si chcel byť naším novým kolegom - maklérom. Dokumenty zasielajte na d.petrovic@directreal.sk

Či si už zabehnutý realitný maklér alebo Ťa svet obchodu s nehnuteľnosťami ešte len očaril, u nás máš šancu profesijne rásť. Okrem školenia a nápomocného tímu, ktorý Ťa rád prevedie prvými obchodnými prípadmi, u nás nájdeš marketingovú a prevádzkovú podporu.
Pri práci realitného makléra je Tvojou dennou náplňou naberanie nových nehnuteľností do ponuky a ich následná prezentácia, pričom neustále dbáme na osobný a profesionálny prístup.

Najväčším zadosťučinením pre nás je, ak Ti na obhliadke zaujímavej nehnuteľnosti klient s úsmevom povie, že nehnuteľnosť kupuje, pričom vie, že kúpu nehnuteľnosti zveril do správnych rúk.

Práca realitného makléra prináša množstvo pracovných výhod a benefitov:

- flexibilná pracovná doba
- odmeňovanie podľa výkonu, pričom sám rozhoduješ o výške svojho zárobku
- kombinácia zaujímavej práce v teréne na obhliadkach a v kancelárii
úsmev je vítanou pracovnou povinnosťou, preto sa veľa smejeme

S touto pozíciou však prichádza aj veľká zodpovednosť, nakoľko klienti, ktorí sa na nás obrátili a zverili nám svoju nehnuteľnosť do rúk, nie sú pripravení na sklamanie.
Viac informácii o tejto príležitosti aj na https://www.praca-realitny-makler.sk/sk , v prípade záujmu nás kontaktuj na d.petrovic@directreal.sk .

Ak si pevne rozhodnutý stať sa realitným maklérom, tak nám neváhaj zaslať životopis a motivačný list - prečo by si chcel byť naším novým členom tímu na d.petrovic@directreal.sk

Viac informácii o tejto príležitosti aj na https://www.praca-realitny-makler.sk/sk , v prípade záujmu nás kontaktuj na d.petrovic@directreal.sk alebo na 0948 306 059,
ďakujeme.

Sme tou správnou voľbou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nehnuteľnosti, obchod, realitná činnosť, marketing

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako budúci potencionálne úspešný maklér by si mal vynikať v nasledovných predpokladoch:

- komunikatívnosť (schopnosť viesť voľný, nenásilný dialóg a to skýmkoľvek)
- empatia (rovnako je dôležité vedieť si vypočuť druhú stranu)
- flexibilita (variabilné časové možnosti Ťa občas prinútia venovať sa klientovi aj v nedeľu)
- dochvíľnosť (na obhliadkach a stretnutiach musíš byť vždý prvý)

Myslíme si, že v týchto oblastiach sa človek neustále zdokonaľuje a jeho zručnosti sa odvíjajú od množstva praxe.

- kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností,
- správa a prevádzkovanie nehnuteľností,
- prevádzkovanie vlastného realitného portálu,
- a samozrejme sprostredkovateľská realitná činnosť.

To sú naše hlavné predmety činnosti v skratke. Za spoločnosťou Volne reality.net stojí tím zanietených podnikavcov, ktorý sa v segmente realitného obchodu pohybujú už viac ako 10 rokov. Ponúkame priestor a príležitosť na tvoj profesionálny a osobný rast. Ak ťa pracovná ponuka zaujala, neváhaj nám napísať na d.petrovic@directreal.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hlboká 26
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Petrovič
Tel.: +421 948 306 059
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2780731   Dátum zverejnenia: 17.11.2016