Web developer (backend) - študent

Volné reality.net s.r.o.

Miesto práce
Pražská ul. 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je zadaná pre spoločnosť quawer s.r.o., ktorá sa zaoberá dodávaním software produktov a služieb na zakázku.
Pracovná náplň
vývoj webových aplikácií (v tomto prípade tejto ponuky najmä backend)
práca v tíme - frontend webodeveloper a dizajnér, java programátor
práca v po-obedných hodinách (od tretej do neskorej večernej hodiny)
minimálne 3x do týždňa práca s nami v kancelárií (adresa tu - www.astronauti.quawer.com)
v prípade dodania služby na trh a konečnému zákazníkovi - post service (v prípade technických kolízií je nutné zasiahnuť aj mimo pracovného času)
možná práca z domu - mimo spomínaných troch pracovných dní
ochota učiť sa každý deň nové veci a byť otvorený novým postupom a technológiám

Možnosť pracovať v mladom kolektíve s ľuďmi rôzneho technologického zamerania s rôznymi skúsenosťami
Mladí, čerstvo sa formujúci tím ti ponúka otvorené možnosti presadiť sa a naučiť sa nové veci
Flexibilný pracovný štýl
K dispozícií ti bude tvoj vlastný pracovný stôl a externý monitor
viac na www.quawer.com

Informácie o výberovom konaní

Ahoj,
sme mladý tím zanietených programátorov, ktorý sa venuje rôznym projektom. V súčastnosti sme sa však zamerali na jeden konkrétny v oblasti nehnuteľností a chýba nám backend developer - z technologického hľadiska sme pomerne otvorení. Ak chceš prežiť leto v dobrom kolektíve prácou, ktorá ťa baví, neváhaj sa nám ozvať (veľa veci vieme dosiahnuť aj kompromisom, stačí sa len ozvať).
viac na https://inhiro.com/job/id/7881
viac o nás tu www.quawer.com

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

programovanie, backend, PHP, Java ...

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

študent - z dôvodu flexibilnej pracovnej doby
predchádzajúce skúsenosti s prácou na zákazku - či už v tíme, alebo ako jednotlivec (brainstorming, prvý návrh, programovanie taskov v deadlinoch až po dodanie finálneho produktu)
ochota učiť sa nové technológie, postupy
schopný pracovať v tíme - každý máme svoju úlohu ( nebáť sa však nazrieť aj do práce kolegu )
vášeň a zanietenie pre nové produkty a služby - v skratke sa to dneska označuje ako “start-upový duch”
sebavedomosť - nebáť sa presadiť svoj názor

- kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností,
- správa a prevádzkovanie nehnuteľností,
- sprostredkovateľská realitná činnosť.

To sú naše hlavné predmety činnosti v skratke. Za spoločnosťou Volne reality.net stojí tím zanietených podnikavcov, ktorý sa v segmente realitného obchodu a správy nehnuteľností pohybujú viac ako 20 rokov. Ponúkame priestor a príležitosť na tvoj profesionálny a osobný rast. Ak ťa pracovná ponuka zaujala, neváhaj nám napísať na [email protected]

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2562988  Dátum zverejnenia: 15.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou