Špecialista/ -tka pre digitalizáciu HR procesov

  •  Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves
  •  P-32/2024

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 2 143 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 550* EUR (*základná zložka mzdy 2 143 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadíme nového kolegu/ kolegyňu, ktorý/ -á má nadšenie pre digitalizáciu procesov a najmä bohaté skúsenosti s projektovým riadením.

  • Aký/ -á by si mal/ -a byť:

Preferujeme samostatnosť a flexibilitu, oceníme organizačné a prezentačné schopnosti a komunikatívnosť.
Dôležitá je skúsenosť s projektovým riadením a silná orientácia v oblasti digitálnych komunikačných systémov.

  • Čo od teba očakávame:

Riadenie transformácie novej personálnej politiky.
Hľadáme človeka, ktorý dôkladne identifikuje aktuálne HR procesy a potenciálne oblasti nasadenia digitalizácie, a vyberie pre nás najvhodnejšiu komunikačnú platformu na komunikáciu medzi zamestnancom a zamestnávateľom, s cieľom minimalizovať dopady na životné prostredie.

Navrhovanie nápravných opatrení a zvyšovanie efektivity nastavených procesov.
Rovnako očakávame, že budeš mať dôkladný prehľad v danej oblasti a budeš prichádzať s podnetmi na prípadné zmeny a vylepšenia.

Samostatné riadenie projektu elektronickej komunikácie zamestnávateľa.

  • Čo ti ponúkame:

Možnosť podieľať sa na procese transformácie personálnej politiky u stabilného zamestnávateľa,
Priestor na realizáciu a vedenie HR projektu digitalizácie,
Profesionálne zaškolenie a rozvíjanie zručností.

Iné výhody

  • vyšetrenie Check up- preventívne prehliadky,
  • Golem Pass a Multisport,
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer/ manažment podniku výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

  • skúsenosť s projektovým riadením a pozitívny vzťah k digitalizácii a IT systémom,
  • výhodou je skúsenosť so SAP HR a SAP SuccessFactors, či skúsenosť s AI,
  • pokročilé odborné znalosti,
  • odborná prax s riadením projektov minimálne 3 roky,

Charakterové vlastnosti:
  • komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,
organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu, schopnosť argumentácie.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-32/2024

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4779988  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 143 EUR/mesiac