Technik / analytik funkčného rozmeru produktu a procesu

  •  Bratislava
  •  P-161/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

-- Čítanie a tvorba technickej dokumentácie (výrobné výkresy a pod.)
-- Ovládanie základov práce na obrábacích strojoch
-- Znalosť vplyvu konštrukcie linky, rozpadu dielov a pracovných postupov na dosiahnutie predpísaného rozmeru produktu
-- Znalosť princípov kontrolného merania a vyhodnocovania meracieho protokolu
-- Zabezpečenie funkčnosti, predpísaného rozmeru a stability vyrábaného produktu prebratou technológiou
-- Analýza vzniknutých chýb / problémov produktu
-- Definovanie nápravných opatrení súvisiace s chybou produktu a ich následné nasadenie
-- Vyhodnotenie účinnosti nápravných opatrení
-- Práca s VW koncernovými, grafickými IT systémami
-- Komunikácia s internými a externými oddeleniami

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Vzdelanie :
-- Stredoškolské s maturitou, technický smer podmienkou
-- Vysokoškolské výhodou, technický smer podmienkou

Jazykové znalosti :
-- Základy nemeckého jazyka podmiekou
-- Anglický jazyk prípadne iný jazyk výhodou

Ďalšie požiadavky :
-- Analytické myslenie, samostatnosť, kreativita
-- Priestorová predstavivosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť
-- Ochota učiť sa
-- Modelárstvo výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Produktmanažment

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2662948  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.