Trainee Bratislava 2016 (výroba)

  •  Bratislava
  •  P-186/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 01.09.2016
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:
Trainee program je ročný adaptačný program určený pre absolventov VŠ technického a IT smeru, ktorí chcú rozvíjať svoje odborné znalosti a zaujíma ich ďalší profesijný rast. Cieľom programu je získať špecialistov pre odborné útvary a manažérsky dorast. Program začína priamo vo výrobe vozidiel (karosáreň, lakovňa, montáž) a pokračuje rotáciami v odborných útvaroch, ktoré procesne súvisia s budúcou pozíciou. Záver programu tvorí stáž v niektorom zahraničnom závode v rámci koncernu VOLKSWAGEN. Súčasťou programu je rozvojový plán zameraný na posilnenie riadiacich a odborných kompetencií. Počas Trainee programu pracujú kandidáti na projektoch odborných útvaroch. Po absolvovaní programu sú kandidáti zaradení na cieľovú pozíciu na odbornom útvare vo VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s. Obsadzujeme pozície na oddeleniach: pilotná hala/ projektový manažment, IT Projekthaus. Ponúkaný plat (brutto) Dohodou Termín nástupu September 2016. Uzávierka žiadostí je 31.07.2016. Po tomto dátume budeme kontaktovať kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Možnosť kariérneho a osobného rastu. Možnosť absolvovať atraktívny Traineeprogram v zahraničnej spoločnosti. Vzdelávacie aktivity, odborné a nadodborné školenia. Dovolenkový a vianočný príspevok. Rozsiahly sociálny program (príspevok na dopravu, na ubytovanie, na domáce a zahraničné rekreácie, bezúročné pôžičky, zľavy na kúpu automobilu, športové a kultúrne aktivity, príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej PN, pri úmrtí, pri pracovnom jubileu, darcom krvi, zdravotná starostlivosť, stravovanie v závode a pod.) Druh pracovného pomeru Plný úväzok Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria: Požadované vzdelanie Vysokoškolské II. stupňa Absolvent VŠ rok 2016 resp. 2015 Technické zameranie, napr. strojárstvo, technologické stroje a zariadenia, automatizácia, informatika, elektro-zameranie. Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky Chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe Iniciatíva a flexibilita Záujem o odborný a osobnostný rast Schopnosť tímovej práce Zodpovednosť a komunikatívnosť Nemecký jazyk – komunikatívne Anglický jazyk – výhodou MS Office – pokročilý Vodičský preukaz skup. B Pozícia vhodná pre absolventa Áno

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Ostatné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2599010  Dátum zverejnenia: 8.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou