Referent na oddelení Kvalita nakupovaných dielov elektrika / elektronika

  •  Bratislava
  •  P-134/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

-- Riadenie kvality nakupovaných dielov so zameraním na elektriku / elektroniku vozidiel
-- Reklamovanie odchýlok, vykonávanie kontrolných auditov, podpora pri odstraňovaní chýb, vyhodnocovanie nasadených opatrení, sledovanie technických zmien
-- Definovanie a vyhodnocovanie rizikových montážnych procesov
-- Koordinácia analýz vzniknutých problémov a stanovenie opatrení
-- Komunikácia s internými dodávatelmi o vzniknutých chybách

Ponúkaný plat:
-- Dohodou

Termín nástupu:
-- Ihneď

Iné výhody:
-- Atraktívne finančné ohodnotenie
-- Stabilné pracovné miesto v zahraničnej firme
-- Možnosť osobného rastu a odborných školení v koncernových závodoch
-- Rozsiahly sociálny program

Druh pracovného pomeru:
-- Plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
-- Ukončené stredné odborné vzdelanie s maturitou s elektrickým zameraním / vysokoškolské vzdelanie s elektrickým zameraním

Jazykové znalosti:
-- Nemecký jazyk – aktívne slovom aj písmom
-- Anglický jazyk – výhodou

Osobnostné predpoklady a ďalšie požiadavky:
-- Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa
-- Znalosť MS Office, Powerpoint, Excel
-- Vodičský preukaz typu B
-- Schopnosť pracovať v časovej tiesni , pod stresom
-- Komunikatívnosť, kreativita, zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, tímovosť, spoľahlivosť, dynamickosť, flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Riadenie kvality

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2565671  Dátum zverejnenia: 17.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.