Zamestnanec plánovania výrobného programu vozidiel a prevodoviek

  •  Bratislava
  •  P-131/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

-- Rozplánovanie ročných výrobných programov
-- Rozplánovanie zmenových výrobných plánov
-- Spravovanie pracovného kalendára
-- Výkazníctvo, vypracovanie podkladov, tvorba prezentácií v MS Excel, Powerpoint
-- Vypracovanie nábehových výrobných programov pre jednotlivé prevádzky vo výrobe
-- Práca so systémami

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

-- Úplné SŠ vzdelanie/ VŠ vzdelanie
-- Znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom, znalosť anglického jazyka výhodou
-- Vodičský preukaz sk. B
-- Pokročilá znalosť MS Office
-- Komunikatívnosť, schopnosť plánovania a organizovania práce, analytické myslenie, zodpovedný prístup, flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2564024  Dátum zverejnenia: 16.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.