Projektový inžinier pre plánovanie karosárne

  •  Bratislava
  •  P-127/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

-- Technické plánovanie výrobných liniek karosárne pre nové produkty
-- Strategické plánovanie nových projektov
-- Nasadzovanie nových technológií do výrobných liniek karosárne
-- Plánovanie a realizovanie produktových zmien v sériovej výrobe
-- Optimalizácia výrobných procesov v sériovej výrobe, príprava technických zmien a implementácia nových konceptov
-- Podpora pri nábehu nových výrobkov
-- Komunikácia a spolupráca s dodávateľmi technológií a výrobných zariadení
-- Plánovanie, sledovanie a riadenie investícií
-- Práca s produktovými dátami budúcich aj súčasných modelov

Ponúkame:
-- Zaujímavé finančné ohodnotenie
-- Stabilné a zaujímavé pracovné miesto
-- Možnosť osobného rastu formou odborných a soft skills školení
-- Prístup k najmodernejším technológiám
-- Účasť na koncernových fórach

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

-- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru, odbor výrobné technológie, strojárstvo výhodou
-- Nemecký jazyk aktívne (slovom aj písmom)
-- Anglický jazyk výhodou
-- Pokročilá znalosť MS Office (Excel, PowerPoint)
-- Skúsenosti s CAD/CAM systémami

Osobnostné požiadavky:
-- Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
-- Ochota ďalšieho vzdelávania
-- Analytické a procesné myslenie
-- Odolnosť voči stresu
-- Flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2561458  Dátum zverejnenia: 13.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.