Trainee Bratislava 2016 (technika/ekonomika)

  •  Bratislava
  •  P-95/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

-- Trainee program je ročný adaptačný program určený pre absolventov VŠ technického a ekonomického smeru, ktorí chcú rozvíjať svoje odborné znalosti a zaujíma ich ďalší profesijný rast.
-- Cieľom programu je získať špecialistov pre odborné útvary a manažérsky dorast.
-- Program začína priamo vo výrobe vozidiel (karosáreň, lakovňa, montáž) a pokračuje rotáciami v odborných útvaroch, ktoré procesne súvisia s budúcou pozíciou.
-- Záver programu tvorí stáž v niektorom zahraničnom závode v rámci koncernu VOLKSWAGEN. Súčasťou programu je rozvojový plán zameraný na posilnenie riadiacich a odborných kompetencií.
-- Počas Trainee programu pracujú kandidáti na projektoch odborných útvaroch. Po absolvovaní programu sú kandidáti zaradení na cieľovú pozíciu na odbornom útvare vo VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.
-- Obsadzujeme pozície na oddeleniach: výroba, finiš centrum, údržba-odborný servis, logistika, zabezpečenie kvality, vedenie projektov / pilotná hala, produkčný systém / industrial engineering, strategické plánovanie, nákup, IT Projekthaus, finančné a personálne oddelenie.

Ponúkaný plat (brutto)
-- Dohodou

Termín nástupu
-- September 2016
-- Uzávierka žiadostí je 31.03.2016. Po tomto dátume budeme kontaktovať kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Iné výhody
-- Možnosť kariérneho a osobného rastu
-- Možnosť absolvovať atraktívny Traineeprogram v zahraničnej spoločnosti
-- Vzdelávacie aktivity, odborné a nadodborné školenia
-- Dovolenkový a vianočný príspevok
-- Rozsiahly sociálny program (príspevok na dopravu, na ubytovanie, na domáce a zahraničné rekreácie, bezúročné pôžičky, zľavy na kúpu automobilu, športové a kultúrne aktivity, príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej PN, pri úmrtí, pri pracovnom jubileu, darcom krvi, zdravotná starostlivosť, stravovanie v závode a pod.)

Druh pracovného pomeru
-- Plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie
-- Vysokoškolské II. stupňa
-- Absolvent VŠ rok 2016 resp. 2015
-- Technické zameranie, napr. strojárstvo, zabezpečenie kvality, technologické stroje a zariadenia, spracovanie materiálov, automatizácia, informatika, elektro-zameranie, logistika, konštrukcia alebo iný technický smer

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
-- Chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe
-- Iniciatíva a flexibilita
-- Záujem o odborný a osobnostný rast
-- Schopnosť tímovej práce
-- Zodpovednosť a komunikatívnosť
-- Nemecký jazyk – komunikatívne
-- Anglický jazyk – výhodou
-- MS Office – pokročilý
-- Vodičský preukaz skup. B

Pozícia vhodná pre absolventa
-- Áno

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Ostatné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2551510  Dátum zverejnenia: 7.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.