Špecialista internej komunikácie

  •  Bratislava
  •  P-121/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

-- Výber a redakčné spracovanie tém (text, foto) pre rôzne komunikačné kanály v internej (offline a online) komunikácii
-- Príprava internej komunikačnej stratégie
-- Realizácia interných komunikačných kampaní
-- Práca s dizajn manuálom spoločnosti
-- Komunikácia s grafickou agentúrou, tlačiarňou a ďalšími dodávateľmi a externými spolupracovníkmi
-- Komunikácia a spolupráca s internými klientmi a zadávateľmi
-- Správa interných médií vrátane aktualizácie a zverejňovania obsahov na Intranete a v ďalších online médiách
-- Vyhľadávanie a spracovávanie obsahov pre interné médiá
-- Príprava interných a externých informačných materiálov
-- Organizovanie fotoshootingov a natáčaní vo výrobe pre interné a externé účely

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

-- Ukončené VŠ vzdelanie v oblasti public relations, komunikácie, žurnalistiky alebo ekonomického smeru
-- Minimálne 3-ročné skúsenosti z oblasti PR / komunikácie
-- Skúsenosti s internou komunikáciou v korporácii výhodou
-- Výborná znalosť písaného slova, slovenskej štylistiky a gramatiky
-- Komunikatívnosť, kreatívne myslenie a cit pre grafické spracovanie, dôslednosť a zodpovedný prístup pri príprave a realizácii kampaní
-- Aktívny záujem a používanie online a social media
-- Dobré znalosti práce s MS Office
-- Organizačné schopnosti, flexibilita, tímovosť
-- Vodičský preukaz sk. B.

Jazykové znalosti:
-- Nemecký jazyk – aktívne (úroveň C1)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Žurnalistika / Komunikácia / Médiá

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2551223  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.