Junior špecialista pre riadenie kvality pre oblasť IT

  •  Bratislava
  •  P-124/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

-- Identifikácia možností a tém ku zlepšovaniu procesov v oblasti IT
-- Definovanie dokumentačného štandardu, udržovanie aktuálnosti jednotlivých štandardov
-- Definovanie a optimalizácia rozhraní medzi procesnými skupinami v rámci IT
-- Zaistenie rozvoja systémovej podpory v oblasti ITQM
-- Nastavenie a optimalizácia koncernovej projektovej metodiky v podmienkach Volkswagen Slovakia
-- Realizácia vyškolenia pracovníkov IT pri nasadzovaní nových procesov
-- Príprava transparentného zobrazenia procesov v oblasti IT na portáli, Wiki..., príprava prezentácií
-- Definovanie a optimalizácia postupu k zaisteniu trvalej udržateľnosti procesov IT Compliance
-- Príprava a aktualizácia e-Learningu k témam ITQM a IT Compliance

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Vzdelanie:
-- vysokoškolské
-- odbor informatika, ekonómia alebo technika

Počítačové znalosti:
-- Microsoft Office – pokročilý
-- SharePoint – výhodou

Jazykové znalosti:
-- nemecký jazyk pokročilý ALEBO anglický jazyk pokročilý

Vodičský preukaz: skupina B

Prax v danej oblasti: môže byť aj absolvent VŠ

Osobnostné predpoklady:
-- komunikatívnosť
-- tímová práca
-- systematickosť
-- spoľahlivosť, zodpovednosť
-- kreativita

Ďalšie požiadavky výhodou:
-- Prehľad v oblasti informačných technológií
-- Základy projektového managementu

Ponúkaný plat:
-- dohodou

Termín nástupu:
-- dohodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2511509  Dátum zverejnenia: 11.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.