Referent správy budov a areálu - elektrotechnik

  •  Bratislava
  •  P-98/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

-- Zabezpečovať údržbu, servis, opravy elektroinštalácií vo všetkých objektoch a vyhradených zariadeniach podľa vyhlášky č 508/2009 Z.z. §21
-- Zabezpečenie úloh plnených oddelením s dôrazom na dodržiavanie doporučení dodávateľa a naplnenie odporučení a nariadení dotknutých noriem a vyhlášok
-- Špecifikovať a objednávať príslušné výkony
-- Zabezpečovať konštrukčné a technické prestavby, zmeny a zlepšenia s dôrazom na permanentné zvyšovanie efektívnosti oddelenia a závodu.

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

-- VŠ vzdelanie - technický smer - odbor elektrotechnika
-- Osvedčenie – vyhláška č 508/2009 Z.z. §21, §22
-- Nemecký jazyk – hovorová úroveň
-- Práca s MS Office
-- CAD / Microstation
-- Veľmi dobré komunikatívne a organizačné schopnosti
-- Vedieť pracovať v tíme
-- Technické znalosti
-- Analytický spôsob myslenia
-- Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Údržba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2510901  Dátum zverejnenia: 11.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.