Procesný inžinier pre plánovanie montáže

  •  Bratislava
  •  P-74/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

• Tvorba pracovných postupov pre výrobu vozidiel
• Práca s technickou dokumentáciou vozidla
• Nasadenie technických zmien do sériovej výroby vozidiel
• Optimalizácia výrobných procesov

Ponúkame:
• Zaujímavé finančné ohodnotenie, vianočný a dovolenkový plat
• Možnosť osobného rastu formou odborných a soft skillových školení
• Bezplatné jazykové kurzy

Iné benefity:
• Doplnkové dôchodkové poistenie
• Zľavy pre zamestnancov pri nákupe rôznych tovarov a služieb (napr. fitnescentrum, rekreačné a rehabilitačné pobyty, atď.)
• Príspevok na stravovanie vo firemných kantínach
• Zľavy na nákup a servis koncernových automobilov
• Atraktívny operatívny leasing pre zamestnancov
• Príspevok pri narodení dieťaťa a ďalších mimoriadnych rodinných situáciách, benefity pre rodiny s deťmi
• Jubilejné pracovné odmeny
• A mnoho ďalších výhod

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

• VŠ technického smeru alebo ALEBO úplné SŠ vzdelanie technického smeru s 5 ročnou praxou v odbore
• Pokročilá znalosť MS Office
• Vodičský preukaz skupiny B
• Nemecky jazyk aktívne ALEBO anglicky jazyk aktívne s ochotou vzdelávať sa v nemeckom jazyku

Osobnostné požiadavky:
• Ochota ďalšieho vzdelávania
• Ochota cestovať
• Ekonomické a koncepčné myslenie
• Flexibilita
• Inovatívnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2435126  Dátum zverejnenia: 13.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.