Odborný referent priemyselného inžinierstva

  •  Bratislava
  •  P-39/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Komunikácia a spolupráca s odbornými útvarmi k témam produktivita, výrobné a spotrebované časy plánovaný a skutočný personál, ergonómia, analýza odchýlok a riešenie problémov
- Vytváranie časových analýz jednotlivých pracovných činností vo výrobnom procese
- Taktovanie a plánovanie spotrebovaných časov a personálu
- Tvorba plánov potreby výrobného personálu
- Tvorba taktových tabuliek, ročných a mesačných plánov personálu po jednotlivých úsekoch, výhľady personálneho stavu na nasledujúce roky
- Výpočet a kontrola spotrebovaného času na jedno vyrobené vozidlo na základe odpracovaných hodín a vyrobených vozidiel
- Vypracovanie odchýlkových analýz
- Kontrola stavu ergonómie jednotlivých pracovných miest a výrobných úsekov
- Návrh a realizácia nápravných opatrení vedúcich k zlepšeniu produktivity práce a ergonomického hodnotenia

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ vzdelanie technického zamerania
- Prax v oblasti priemyselného inžinierstva vítaná
- Plynulá znalosť nemeckého jazyka
- Pokročilá znalosť MS Office
- Komunikatívnosť, schopnosť plánovania a organizovania práce, zodpovedný prístup

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2426876  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.